Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez egy viszonylag nagyobb családi gazdaság volt szülőktől "megörökölte" és fejlesztette sok melóval
A csaj meg hozott egy pinát
Engem még egy se szívatott meg, de azért utálom szinte mindet
Olyan genyák mint a targoncások
Sisakkal együtt próbaképpen elviheted ha gondolod.
Igen.
Kicsit harcoltam mire minden kábelt eltuntettem,az öntapadó nem fogta meg a sisak Recés belső felét (érdekes,a sima kulsorol le se lehetett tépni) azt patex pisztollyal felraktam tökéletes.
A hangszórók kb felcentis vastagon,kivagtam a sisak hungarocellbol egy picit és nem ér a fulemhez.
Navegre egy profi.
Már rég visszafizettem. Ez már az asszony pénze, mert én nem vagyok olyan hülye mint ez a sok amatőr
Működik,telefont felveszem,leteszem,Városi tempónál lehet dumálni,rádió .......hát van,néha recseg,néha nem,adoerosseg fuggvenye,kekfoggal zenét játszani a legjobb,atbeszelokent pár hiányában nemprobaltam nem egy hamvas thaiföldi nyaraló.Szoval úgy 80 íg hallom a beszédet telefonon,90-100 ig a zenét.
Amennyi pénzt fizettek érte bőven megéri.A sisak amire raszereltem nem,az mindenképp megy a levesbe,intercommal vagy anélkül.
Volt itt radart telepíteni Claudio. Mondta hogy asszony megcsalta, elvált tőle, vitte a lakást, meg mindent, plusz még tartásdíjat kell fizetni, hogy nehogy csökkenjen az életszínvonala. És az ottani bíróság mindig a nőnek ítél. Na ő mondogatta, hogy ha kinyírja a válás helyett, már régen szabadulhatna és élhetne szabadon
Állítólag olaszoknál a gyakorlatban sem ritka hogy kiesik az asszony a teraszkorláton
fiatalság, bolondság....
köszönöm..... jól működik? más egységgel próbáltat az intercomor?
Oszt elbaszod hülyén kinéző elektromos szappatartóra.
És mégis mi nem volt érthető elsőre?
Nem tudom mit spórolsz a szülők pénzével ennyire. Mire nyugdíjas leszel úgy is megkapod az örökségben, csak akkor már minek?
Addigra jó eséllyel már lesz olyan háttered hogy te pénzeled a saját gyerekeid, meg a szülőket.
Asszem a kínaiak mondják hogy 4 megkeresett pénzből, 1 az övék, 1 az öregkorra, 1 a gyereknek, 1 a szülőknek.
Így teljes élete alatt egyenletesebben oszlik el az aktív időszakban megkeresett pénz, és stabilabb a család hosszútávú pénzügyi helyzete.
Vagy nem vagy jóban a szülőkkel?
Én sem pumpolom őket, de mi a fenének vegyek fel drága hitelt, ha tudom hogy nekik meg ott van az a pénz a bankban szar kamatra.
Inkább nekik fizetem vissza a bank helyett.
Na, tőlem vegyek ki a zasszony 30 millát a bankból! Most, így kocsivásárlás után még kétszázezret sem tudna.....
2 ismerősöm szopatta be a felesége
Az egyiket úgy hogy kivette a bankból az összes pénzt (ilyen 30+Milla felé) aztán beadta a válást
Aztán ami volt föld ház minden más annak vitte a felét
Ráadásul ismerős be is szopta mert pénz nélkül semmit se tudott termelni, így kb mindent el kellett adni
És a bíróság le sem szarta hogy kivette a pénzt hiszen akkor még házasok voltak
Na én tuti szét vágtam volna egy ásóval, mert az azóta is él mint ponty a tóban gondtalanul vagy 80 millióval a zsebben
Mert szinte biztos hogy előtte is pakolgatta a zsetont félre
Nem,az SC-t.Olcsóbb volt,és az eladó megbízhatóbb több pontból.

https://www.ebay.com/itm/TCOM-...
Zárt sisakhoz kell egy soft mikrofon készlet.
Zoli, te most ilyet vettél végül?

https://www.ebay.com/itm/Motor...
a legjobb, hogy sosem voltam nős.... a legutóbbi a fejemhez is vágta, hogy nem vettem el, mert ő már jóval szerényebben távozott egy túlélőszatyorral... mondom, milyen jó ötlet lett volna...
Több ismerőstől hallottam, hogy mind erre játszik váláskor, időhúzás, lassú idegtépés, hogy aztán röhögjön a markába a szajréval.
Jaja... igazából magamnak köszönhetem, úgy voltam vele, hogy vidd az anyádba, csak takarodj....
Az is hogy először megszopat...
Ha engem lenullázott volna az asszony én a sitten lennék ő meg darabokban
Simán kinyírnám ha elbaszná 25 év munkáját
Ja, hogy Te nőknek adtad oda? Én legalább bazi nagy bulit csinálok, jó zenekarral, sok rokonnal.
Akkor jól jött volna az a kanna benzin mi?
Az oké hogy egyszer megszopatott egy nő, na de a második már a te hibád