Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdés mi a jó cucc, jó cuccot meg kár ilyen szarra pazarolni
Sziasztok!
Nagykanizsán nem ismeri valaki véletlen ezt a Kerek András nevezetű valakit aki tankok javításával foglalkozik? Oldalal: http://limitless.hu/kapcsolat-2/
Sajnos ott követtem el a hibát, hogy hozzá küldtem el a tankom javításra három hete!
A megegyezés szerint két hetet mondott ez múlthét szerdán lett volna, nem lett kész. Felhívtam múlthét szombatra ígérte, hogy befejezi, megbeszéltük, hogy hétfőn visszapostázza.
Hétfőn hívom, hogy mi van, Nem veszi fel, hívtam vagy 10-szer. Másnap reggel hív vissza, hogy befejezte a tankot és délután viszi a postás és ma biztos megkapom.
Hát nem kaptam... Hívnám, de megint nem veszi fel...
Az a baj az ország másik végébe vagyok így el se tudok menni, hogy ráborítsam az asztalt. Hazudozik, ígérget össze-vissza aztán semmi nincs úgy ahogy mondja.
Nem tudja véletlen valaki a privát számát? Nekem csak a 30/9477 350 van meg.
amúgy aki ezeket a zenéket nem szereti az szar cuccon hallgatja, mert pl a laptop hangszórón elkeserítő a hangzás, még akkor is ha kedvelem azt a zenét
Néha jöhet egy adag Clutch.
ezen nőttem fel..... vagyis nem telejesen de ez jön be
pl a soundra simán venném a bérletet csak már túl öreg vagyok hozzá, kb ez az egyetlen fesztivál ami érdekelne
dijondissün
Tuccutuccu.
nézni nem szoktam ezeket csak szóljon valami ami nem rock.....
Valamelyik chainsmokers mix alatt volt egy trópusi sziget vakító kék tengerrel azon beszartam mert kajak ilyen kisméretű malacok közt voltak a seggrázó picsák a vízben.
Haha, ez vagány. Letiltottam a lista nagyrészét. Köszi
ezeken a többórás mixeken szinte mindig valami picsarázó némberek vannak
bár mostanában sokszor van valami játékból is részletek

ritkábban vannak egész ütős kisfilmek is
pl:
http://youtu.be/a-QRCGDOWHE
Zsirosdeszka meg a csicska motovloggereket is bedobalja, pedig a motocsicskakbol kb 2éve amikor a cápa rohogott rajta akkor néztem meg párat, azóta is nyomja az arcomba őlet.
Nameg a kóreai táncosbandák.
Mindenképp blokkolnám,a lambo ugyis csak bérelhető,szoval felejtős.
nekem sosem tolt még ilyet
nekem vagy mixeket ajánl vagy régi filmeket mert kb ezek mennek többségében
Hát én tuti nem kattintottam ilyen VV Pumpedékre, azt mégis tolja nekem...mármint amíg ki nem nyomtam a leírt módszerrel.
csak amit nézel azok közül
pl én a gyerek videójait sosem nézem, és nem egyszer volt az első 10 ben felkapottként de sosem dobta fel
Meg a felkapottakat is tukmálja.
a muff ér benne kb a legtöbbet, én inkább azt vinném el egy(több) körre mint a kocsit
Persze. Simán rákattintas a kép alatt a 3 függőleges pontra és rányomsz hogy "nem érdekel" és megkérdezi miért nem, ekkor megadhatod hogy rühelled a csókát és jó eséllyel nem fogja az orrod alá nyomni.
csak azt dobálja fel amit néztél
Minek.Ha nem basztatod eltünik egy idő után.
A kismuff jól néz ki,látszik a pénz rajta,ne ribisen.
A színe olyan, mint az ezres Yarisomé volt - ennek viszont szerintem jobb a hangja.
Nem tudom ki ez az ember, de van mód arra hogy letiltsam a videóit ? Egyetlen videóját sem néztem meg, mégis mindig ott van az ajánlottak között(jutyub)