Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De-de, lehet rakni, de mondjuk 10-12 flakonnál azért ne legyen több.
Többen is mondták már, már nem is jegyzem, hányan.
Igen, köszi.
És te?
Ne kezd te is. Igen, az uránbányászok, a festékgyárban dolgozók között is az átlagnál nagyobb az ilyenféle megbetegedés. Nem róluk van szó.
Biztos vagyok benne.
Ide adózik - csak kb. 5 évig adómentes lesz... ilyesmi alku szokott lenni, hogy ide beruházzanak.
ő mindig
amugy kilehet vele jönni csak a samponodat ne rakd a kád szélére 😂 😂 😂
meg még sok minden mást 😂 😂 😂
akkor lehet elengedem "eredeti csavar király " dolgot 😢 csak szeretem volna gyárira vissza állítani
De így most 9000 ft kuka ....................... nem baj egyszer élünk 😂
Hogy te milyen okos vagy!
Amúgy jól vagy?
Nem, csomó járműnél nincs eredetileg sem, jó ha van, de nem katasztrófa ha nincs.
És a kis mágnes ? az nem fog hiányozni
Sajnos a faterom tüdőrákba halt meg 76 évesen de egy cigit nem szívót el utálta bagósokat . És amikor nagy korú lettem azt mondta ha ilyen hobbira adom a fejem akkor költöztek el , azt annyit pöfékelhetek amennyit akarok . Mondjuk én se dohányomat ha csak a lakótelepi proli barátaimmal fújtuk a munkást 😂 8 évesen ...... de az elmúlt 1hét alatt 😁 és inkább vetem Jedi katonát a pénzből 😂
Rakjál bele normál belevaló csavart alu alátéttel oszt jónapot.
Zoli 😁 esetleg tudsz javítani olajleeresztő csavart is vagyis a motorba a menetet ? Vagyis hol tudok venni menet javítót ? Vagy csináltál már ilyet ?
Csak azért kérdem mert a k... csavar tolómerővel érve 13.8 mm persze én lelkesen vetem ezt a kukacos M14x1.25 menetjavítót és csak rá pár nappal egy olajleeresztő csavart azt most hogy össze próbáltam szárazon persze lötyög a csavar ugye 0.2 mm miatt 😔 speciális burgman 650ről van szó
de hol veszek 13.8 menet javítót vagy csak béna vagyok
De nem akarom elhíni hogy ne lehessen meg csinálni
Te úgy gndolod hogy ide fog adózni ?
https://slideplayer.hu/slide/2154007/ valami hasonlót kell elképzelni !
nem tudom, mi a pontos neve, nem vagyok betonszaki, de erre gondoltam, kiöntve a lukak sormintában, a tetejére meg vékonyabb egybegüggő.
Arra nem,de amit adozik majd elvileg, arra igen.
Meg a munkahelyekre.
Amikor látod a neten , hogy felborul a kínai sorházpanel , és sűndisznó az alja , na az épült cölöpökre !
Ez nem pont alap , ez fúrt cölöpözés , amiből 20ezer lesz fúrva !
Mijafax lesz, hadihajó gyár, hogy ekkora pontalap kell neki?
Szükságünk van nekünk ezekre a katód gyárakra ? 🤔
Szeretem, amikor:
- a kódisok mondják, hogy pénz nem boldogít,
- amikor a dobogóról lecsúszók mondják, hogy nem a győzelem, hanem a részvétel a fontos,
- a lusta szarháziak mondják, hogy én nem tehetek róla, a sorsom ellen küzdeni nem lehet,
- a közös bankszámlával rendelkezők mondják, hogy ez a bizalom alapja,
- a zsírdisznók, hogy nem tehetek róla, mert a hormonok a ludasak,
- amikor a tüdőrákosok mondják, hogy az nem a cigitől van és különben is, be van fizetve a jövedéki adó
és más, hasonló faszságokat.
:-D