Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én sajna még mindíg betonozok még 50km hazàig is ! 🤨
Tartaléknak megtartottuk és néha begyújtom.
DIY hővisszanyerős szellőztetést nem csináltál esetleg? :-D
Tök jó ötlet mindkettő, 3. alternatív fűtésnek sem rossz ha megmarad később.
Az is tök jó ilyesmire és később a garázsba is jó lehet.
Van 2-4kw dízel futesek nem túl drágán.
A siesta elég biztonságos, most már lehet kapni olyan 40000ft körül zárt égésterűt is ami biztos nem gyújt fel semmit még ha beborítod papírral akkor sem. 😁
Köszi Sanyi, égő dolgot nem biztos hogy ott mernék hagyni magára mert nem vagyunk közel. Napközben még tudok fűteni, beüzemeltük a kandallót, de otthagyni nem merném azt sem. Várok inkább akkor vele tavaszig. 🙂
Fűteni egy kicsit, nálam tavaly már fagyogatott mikor a kisházat szigetelték és lesimították, az épp elkészült oldalt lefóliázták és eltámasztották a faltól ls az egyik oldalára egy pb-s hőlégfúvóval kis gázon hagyták éjszakára, eddig még nem esett le belül meg még egyszerűbb, egy kis siesta ad annyi meleget 1-esen is amennyitől nem fagy meg.
Falazóhabarcshoz van valami okosság vagy azt lehet csinálni 0 fok felett? Bent a házban nem nagyon fagy remélem.
Fagyálló nincs betonba , amire azt mondják fagyásgátló ,az valójában kötésgyorsító , tehát elöbb megköt mint megfagy ! Lehet több kellett volna bele !? 🤔
én most egyenlőre befejeztem a betonozást. A kocsibejárót megcsináltuk 2 hete /28m2/ kapott rá egy -3-at és néhány helyen foltokban felfagyott a teteje(fejét fogó) Pedig nyomtam bele a fagyállót rendesen meg le is takartuk.(kezeit széttáró) Tavasszal lehet vele szórakázni a betonjavítóval(gondolkodós) Még tegnap annyit betonoztunk, hogy a térköveknek az szegélyét leraktuk de az estére húzott annyit, hogy földel be tudtam takarni annak nem lesz baja. (kezeit széttáró)
-8 C. Mi rendületlenül betonozunk ! 🤨
ha az nem buzi akkor ki a buzi? 😂
Megint az előítélet a látszat alapján játszik. Nem ritka.
Láttam őket,a marhák......
Ha igen, akkor a rejtőzködő fajta, aki a külvilág felé ekézi a buzikat. Passz.
akkor nem buzi a kiscsávó?
de ha ilyen szájkaratés akkor még viccesebb a helyzet
Akkor sem okos. Akármilyen méltányolandó az indoka, tudhatná, hogy mi NEM vezet eredményre. Zászlós felmosás, égetés, könyvégetés, szobordöntögetés nem tartozik a méltányolandó cselekmények közé.
És biztosan nem is vezet eredményre.
Ez Amir Hetsroni, ex-egyetemi oktató. Kivágták az Ariel Egyetemről, mert szexista, rasszista és kirekesztő dolgokat mondott - pl. hogy a feministák takarodjanak el az országból, valamint a zsidó felmenőkkel rendelkező, egyéb arab országokból Izraelbe emigráló "barlanglakó" zsidókat ne engedjék letelepedni. Voltak egyéb botrányai, pl. izraeli zászlóból készített felmosóval takarított valami felvételen - nem egy közkedvelt figura.
Nem ismerem a szexuális preferenciáit, de ez a fejbecsapás úgy terjedt el a neten, hogy egy székkel történő arculcsapástól még a szélsőséges is megbuzul.
ez 10 pontos dobás volt 😅
de ha rendelsz 3db akkor már pluszban vagy
mostanában minden ilyen kacatot is rendelek, még akkor is ha postával ugyanott vagyok mint a boltban
legutóbb egérmérget rendeltem a 2 ezres postával együtt is még 3 ezret nyertem
hát meg is érdemlik 😅
ez meglepő mert jó néhány helyre járok nincs ennyiért. Mondjuk ez is 6000 postával 🤣
Azt látom.