Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ehh most bör a felsö.....rosszabb mint a cordura.
ezért marha a motoros(fetrengős) Elmégy tavasszal 9 napból 8-at ázol. Most is elmégy 40 fokban, most meg egy hétig a töködről folyik a víz 😅
Mind nem normális aki motorozik(fetrengős) Én meg bekapcsolom a klímát a kocsiba sem nincs melegem sem nem ázom(fetrengős)
Miva? 🤪
Az is tobb a hulyesegbol mint kene. 🤣
Pfujjj,(köp)
Ahhelyett hogy dobozost hasznalnal.
asszem 1 mondatban írtam(kezeit széttáró)
Nem jól raktad össze. Hogy minek a BMW? mert szeretjük a szép és jó autót, és meg is tudtuk fizetni. Élvezetre, nem másra. Nyaralunk, telelünk vele, meg a gyerekekhez, szülőkhöz megyünk.
Cégautó, de magánra használjuk, csalok vele gátlástalanul, mint te 😅
Oltozz jobban.
En a cordurat nemnagyon birom.
Az anyag tul mű.
Foleg miota az az adam gyerek vegighuzta az aszfalton az z alpin kabatot pitlak sebesseggel.
Ugorjunk, ezt már ragoztuk eleget.
Egykutya mindketto.
az áfa okos ötlet volt, azóta lehet dúskálni a pénzben, mert azt nem tudta mindenki elcsalni
Hát én má.nem tudom de baszott hüteni....a szemöldökömön folyt a viz
Az áfa bevezetéséről és annak bokroshoz kötéséről volt alapból szó amire én kupát írtam. 😁
Én semmit nem értek, bocs a feltételezésért is. 🙂
Dehonnem,megizzadok,elindulok,faszan lehűt.
Ma is megvót,csak lesporoltam az alaoltozot,holnap nem fogom.
Nem jo
Azt szeretem.
Amugy hó azért még van. Szerintem most tört be a melegfront. Holnap má olasz oldal.
Kibaszott meleg. Nockalmon 28 máshol 33-36 fok.
Olvasom.
Sose olvadom a hosszu agymeneseid. 😆
valahogy nekem úgy jött le, mintha célozgattál volna rá régebben akkor nem jól raktam össze a képet. (kezeit széttáró) Akkor haknikra nem jártok de akkor minek a bmw? 😅
lentebb leírtam a folyamatot. 23%-k meg sose vót.
De miért törvényszerű hogy elköltöm,és miért törvényszerű hogy olyanra költöm ami után áfát fizetek?
Mert hogy így is van,még csak nem is egy számlán van.Fizetést a munkáltató adja,munkáltatóm pedig egy van.