Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és mégis miért akarsz még1et?
a gyári alján van egy 2es imbuszkulcsos kis csavar, azt tekerd ki és ott feltöltheted olajjal, ha már kidolgozott belőle 1 kicsit és levegős lett, illetve sűrűbb olajjal is töltheted és akkor keményebb lesz....
Mellé nem, helyette igen. Én mondjuk valami állíthatót keresgélek már 1 ideje, amit fentre lehet rakni, h kényelmesen hozzáférjek ha állítani akarom.
Valószínű úgy. Amúgy meg nézd meg a szervízkönyvben...
http://www.manualedereparatie....
Hali mindenkinek! Lehet, hogy triviális a kérdésem, de azért megpróbálkozom vele... K4 Gixer 1000 gyári kormánystabija mellé érdemes-e még egy kormánygátlót felszerelni.
nálam úgy van. 1 csavar fogja meg 2 "bepattintós"
Hogy lehet kiszerelni az órát?
Középen egy csavar,aztán tépjem?
Majd ha süt a nap... Itt lenne az ideje
Nekem a fékkel soha nem volt semmi bajom, minden évben kapott friss motul RF600 fékfolyadékot és kizárólag gyári betéttel használtam.
A haverom K4-én már volt minden de igazán jó sosem lett a fékje. Főfékhenger cserével próbálkozz.
Hello!
Rendelt már valaki utángyártott, fényezett idomgarnitúrát az EBAY-ről?
Itt is megvannak ezek, nincs is bajom a teljesítményével
De ha már itt vagyunk: az e. fék gyengébb mint a cbr-en volt. Fém fékcső, fasza olaj ott van. Betétekkel van tapasztalat? Melyik a legjobb bele? Másra nem tudok gondolni...
Nekem több mint 10Le-t hozott a gyári rendszerhez képest,igaz akkor kapott légszűrőt+elektronika is írva lett 174le volt padon mérve...
Vannak szebben szóló dobok, ez kicsit repedtfazék jellegű. Nem gáz, csak vannak jobbak. Hogy mennyi haszna van nem tudom, mert ezzel vettem, nem próbáltam a gyári rendszerrel...
Köszi
zsííííííír a neved,vazzz
Anno nekem is ugyanilyen japan yoshi rendszerem volt, nem igen tetszett a hangja,de kétségtelen,hogy sokat dobott a motoron.
Oszt minek az neked?Csak nem Suzukit veszel?
Fini hangja lehet...
Nem trioval ,de ez lehet mást érdekel. Gsxr 1000 K1-K6 Leo Vince Factory/nem evo/ full titan slip-on sportkipufogó karcmentes 60e Ft.
szükségem lenne K6 1000 hez tri ovál dobra.Yoshi vagy Bódis..ha valakinek van ne tartogassa magában.
Rendszer...
Sajna még nincs tudod, nem rajtam múlik, hanem a kedves postásbácsikon...
Oszi gyertyák merre vannak? Kurvára sürgős lenne már
Ez már csak ilyen...
Józsimura rendszered van? Vagy csak dob?
üdv. eladó gsxr 1000 k5-re való féktárcsaszett megegyezés szerinti áron. 0620/992-4528