Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóféle!
Ha tudtad volna h erre kell a pénz talán talan most több lenne a zsebembe.
Ezt valamiért igy kellett h legyen. A tettért válalom a felelőséget
Szia. Akkor elértük a célunkat mind a ketten... Szabályosságot. :)
Sziasztok!
Koöszi annak a gixer 1000-s sporttársnak a segitséget akivel ma az 1-es út mlett Bicske és Hechalom között "futottunk össze ma délután.
Találtam rendszám tartót, ha el nem adták azóta.
Mégegyszer köszi
Sziasztok!
Suzuki Gsxr K1-K3 ból pályaidomszettből megmaradt pár idom ha valint esetleg érdekene!
Egy kis festét ráfér mert az előrző tulaj nem valami igényesen festette le.
Kék Fehét tankidom 8000.-
Fekete tankodom 6000.-
Első sárvédő 5000.-
Megjött.
Üdvözlet
Megkérdem ittis hátha van itt hozzaertő..
Dynojet gyorsvaltokapcsolot össze lehet hozni bazzaz zfi qs tc rendszerrel?
Bocs , de ma reggel megrendeltem.
Igen nekem van, de csak a kipufogó tengely!
egernél hol repültök? egerből felsőtárkány felé a tárkányi úton a vasút átjáró után jobbra egy magaslatnál szoktam látni paplan ernyősöket, talán ott? tennél fel képet hol szálltok fel.
Feltétlen! Nem fogom kihagyni! :P
Örülök hogy jó lett.
R6-é nem 90 fokos mint a többi csak kb 70-80 de beleér :( (legalábbis K2-őn)
ÜDV jÓ LETT A GÉPEM . köszönöma segítséget, még a szervó motor kettes csatiját össze kellet kötni. és amit ajánlottál a barna fehér helyett a barna fekete fehér pöttyös kábelt ki iktatni az ECU ból. Az a lényeg, hogy okés lett. Ha Eger környékén jársz és tuti az idő a repüléshez és hétvége van nameg szeretnél gsx-r 1000 en repülni csörgess meg 06 30 3800207 Üdv mogyijozsi.
Hali na megcsináltam amit ajánlottál és rendben lett a gép. Hálás köszönet érte. Én Eger mellett repülők Ha erre jársz csőrgess meg 06 30 380 02 07 hétvégén ha az idő engedi kipróbálhatod a gsx r-t a levegőben is Üdv: mogyijozsi
Köszi! De ez az az egy dolog ami nem veszélyeztet, mert már most is beleér... :-) Szedett-vedett pályaidom van a mocin.
Óvva intelek hogy figyelj oda hogy ne érjen bele a fékkar a fejidomtartó konzolba mert csúnya dőlés lesz belőle!(Tavaly eljátszottam ezt, igaz az K2-n volt.) Érdemesebb 2004 utáni R1 vagy R6 felső pumpáját megvenni mert az elméletileg Brembo és talán nem ér bele.
Van valakinek eladó radiális főfékhengere karral? K4-re tenném.
K7-8 van, de gondolom az nem ugyanaz...
Érdeklődnék van-e valakinek eladó K-9 vezérműtengelye ?
Tessék átérezni a helyzet súlyosságát!
Ennyi
Ja bocs, én mint egy kutya csak egyedül! Értem.
Bojtor úr vegyen vissza az arcából!!!