Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert ott nem vagy....
Igen,miért?
Hátte itt?
Beszéljenek a tények helyettem

Ez ellen nem tudsz védekezni,esetleg ha nem ülsz motorra!
Minden elhunyt barátom vételen volt a balesetben
Ez borzasztó!

Nem akarlak faggatni és a sebeket felszakítani de ha mesélnél rólla hogy mi történt az lehet hogy másokat megmentene!
Mire kell jobban figyelni és mit ne csináljanak!
Ok K.K.,de akkor miért nem működik?Most voltál itt nálam és mutattam hogy mi van,de még mindig zero konfiguráció.
Átalakult?Mi ez transformers? Az sem csúnya,amire átvedlett a gixxid
Szia Rozse!


Igen jól látod ,sajnos így van,csak rossz az adat,mert 5en haltak meg Igen mind az 5en motorbalesetben haltak meg.
Szia kykee!

Jól láttam hogy tavaj három barátod is meghalt!? Motor balesetben?

Nagyon sajnálom!

Üdv.:Rozsé
Bakker de rég jártam már erre.Ez a topik még létezik? Hidd el hogy a joystickkal van a gond.......elvégre én már több olyat láttam .Azon kívül minden működik rajta....
Megvan még a moci....csak kicsit átalakult
De ez már meg sincs akkor mit árulod?
Ja meg szar a telefonod is Nem a joystickal van a baj!
Én Yoshi párti vagyok de!Az WSBK-s gixereken miért nem Yoshi van?
ma a kiállításon beszéltem egy yashimurás fickóval, aki ajánlott egyoldali kivezetést a k8-ra. szerintem jól néz ki és még az ára sem beteg. én carbonból néztem, mert nem sok különbség van az acél és az között. titánt nem akarok. a figura is elég meggyőzően beszélt... meglátjuk.
Olvastam már én is a Bodisról, tesztelni még nem volt lehetőségem, hogy mit tud, de német teszt ide vagy oda nekem nem igazán jön be a hangja. + egyetértek az előttem szólóval, hogy a yosi szinte együtt gyárt a suzival minden fejlesztést hamarabb megkapnak a suzukitól mint mások, lehet a többi márkához jobb a bodis de suzihoz szerintem a yosi a legjobb. Nekem is yosi rendszer van és szerintem ennél állatabb hang nincs, persze egyéni vélemény. Kinek a pap kinek a ....
A ps magazinban szo volt a yoshirol is?De nem is ez a lényeg nagyon jo,hogy van egy ennyire jo magyar kipuff is a nagy màrkàk kozott.De szeritem a suzuki és a yosi neve màr ugyan azt jelenti,nincs meg egyiki sem a màsik nélkul.Azt hiszem,hogy egyszer voltam a Bodisnàl Veszprémben,de akkor valamiért nem tetszett,most màr làtom,hogy egy nagyon jo hangzàsu dob.Probàltam én is par dobot,de maradtam a yoshinàl valahogy ez tetszett a leg jobban nekem!
jaja azt én láttam. bár szerintem ingyé nem a legjobbat adják, hanem azt ami megmaradt a raktárban. nem baj adják csak! örülünk. nekem ez a rendszer teszik, de ezt ugy az eu lehúzza.
Az én motoromon azért van yoshi mert az előző tulaj rátette.
Pár hónapja volt a német ps magazinba egy összefoglaló kipuff teszt és a bódis nyete.
ok akkor marad a Bódis, ha szerintetek is jó, hiszen azt adja hozzá a kereskedő. még egy apró dolog lenne... találtam - szerintem - gyönyörű kidörrentőt a mocira. még az ára sem túl vészes, bár úgy tudom, hogy utcára nem igazán megy. ha én ezt pályára fel szeretném rakni, akkor mindig hozzá kell állítani a motort?

néhány képet tettem fel róla.
Szia!
Amit kértél màr vàlaszoltam egy kicsit feljebb ha megnézed meg talàlod.
Ugye nem gondoltad azt komolyan,hogy a Bodis veri a yosit?!Vagy?Ezt mibol gondolod,azért egy elég nagy màrkàrol van szo,és jo pàr év tapasztalat van a cég mogott nem csak kipufogok terén hanem alkatrészek,és motor épités terén is. Hisz neked is az van a motorodo amint latom a képen!Meg én is probàlgattam egy kettot de maradtam a yosial komplett redszerrel.De mindenkinek màs a jo,ez természetes.
Köszi az oil infót!

A Bódis 197 lovat írt a diagrammon teljesen nyitottan! Csak dob cserével 192LE.
ksözönöm. szerintem is jól néz, sőt! ajánlották azt is, hogy inkább micront, de az egy vagyon. most meg nekem elég a motort kiköhögni. hmmm... már nagyon várom! :-))
Szerintem jó a Bódis! Én is azt kaptam a vashoz csak én eladtam mert nagynak találtam. Nincs a minőséggel baj és szép is volt csak nagy.

Üdv.:Rozsé
Bocs elirtam B.boglar !Legkozelebbi merest kuldom!De ha gondolod tesztelehetjuk a motort,ossze hasonlitva a te motoroddal,merre hol vagy talahato?Elég sokat mozgok az orszagban a munkam miatt.
Az nem Balatonlelle, hanem Balatonboglár, és az enyémeket is mindíg ott méretem és állítatom,
de tényleg 1 görbe belinkelése tényleg sokat segítene, meglátjuk, de ne te rajzold.
Hello yoshigixxer!
Szerintem győz meg minket.Fotozd le a diagrammot amit az álitás után kaptál és illeszd be a forumra.
Sok jót hallottam róla.
Ha azt teszed bele akkor ne variálj mással.Nem jó a mocinak se a kuplungnak ha minden oil cs-nél más és más márkát teszel bele.