Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi az,hogy két darabos?
Jah, semmi komoly, gyári ki, ez be...
Komoly lett az a kipu. Kedvencem!
Nekem a két darabos szett megállt előre hátra 20-ból...
Én is ténykedem,változott a pacek egy picit...
Hátsó is kell? mennyibe fáj egy első-hátsó szett?
Kell valamit alakítani,vagy csak ki a régi,be az új?
Érzetre jobb lesz de utcán gondolom nem gyakran melegszik el a féked. Annyi a haszna, hogy örök életű. A gyárit 4 évente cserélni kell.
Fém fékcső használatával sokkal határozottabb lesz a nyomáspont és jobb lesz a fékfékhatásod. Szóval nem nyúlik a fékkarod. Nekem a régi motoromon nagyon sokat javított a féken. A mostaninál is a tesztekben a fékre(széria) panaszkodtak, de fémfékcsővel eltűntek a fék hibái.
Utcai motorozás esetében jól jön a fém fékcső,vagy csak design?
Általában elölről lézereznek,az oké,hogy nincs rendszám,de....van hátul is!
A ZZR fórumon Kutya úr intézte,és ha jól tudom toborozza csapatot újra,46ezer pénz volt.
Hello!
Eladó egy ÚJ GSX-R carbon-mintás tankpad.(Bontatlan) Ajándék volt csak mivel 2 lett belőle az egyik fölöslegessé vált. Ezért adom el. Nem tudom mennyit érhet, én egy 5000Ft körüli összegre gondoltam.
Hátulra azért érdekesebb a blokkoló nem? Mert elölről hiába mér, nincs rendszám..
mennyi egy ilyen blokkoló amúgy?
Keresd Briant az apróban!
Sziasztok!
K7-es GSX-R 1000-emre gumit kell vegyek!Van valami jó tippetek?
igen. A tankot+farkát elvitték.
Szia! Te árulsz idomszettet k4 1000-hez?
Lusta vagyok visszalapozni...
Észrevehetetlen mértékben javul tőle a nyomaték az 1. 2. 3. fokozatban (ennek ellenére 402 méteren rosszabb időket mennek a műfaj hazájában kiszedett tiltásokkal), meg amikor a kilométeróra már kiakadt 300 nál (ekkor kb 275-280 körül halad a paripa) és még emelkedett a fordulatszám kb 300-400 -at, az utána következő tiltást kiiktatja, amit fehér ember az életének 0,5 %-ában tud esetleg kihasználni, de megnyugtatja a lelket. Legalábbis nekem egy másik Suzuki modellel ez a tapasztalatom.
Sziasztok!
A tiltás kiszedövel kapcsolatban kérdezném,hogy annyira nem hozza a hozzá fűzött reményeket?
Gyakorlatilag milyen hatása van,teljesitmény,ill. fogyasztás terén? Akinek van az eladná,akinek nincs az meg sasol.
Nekem is van egy eladó eredeti Nikko racing a vaterán. 6000ft-on áll
nekem van 1 használt eladó, ha valakit érdekel....
Ha érdekel valakit, itt találtam olcsón tiltás kiszedőt, és injektor térkép modosító boxot.
http://www.safetybike.hu/terme...
A szem nem csak egyenes síkon lát,bizonyos szögben fel és le is,tehát belefér a rezgés bőven!
Persze ha kerekezel,az már kiesik
Motoron működik a blokkoló? Itt több a rezgés mint egy autón, Másképp mozog a kaszni...
V. ez már kipróbált technika?
Úgy volt,megoldottam.
Szopok a lézerblokkolómmal,ha berugózik a gép eleje,a sárvédő hozzáér a szemhez,...két napja ezt a blokkolót kötögetem,azt hittem kész