Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

TISZTELT KLÁN !!!!!!


2000. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Üdv:
Jó éjt
Helló Napsugár !

Szerintem Laca és DOC simán érdemelne Tőled jutalom falatkákat vagy valami mást !
Cica nyomán szabadon !!!!

Úgy látom beérnék vizes polóval is.
Ami lassan elolvad természetesen és folytatás következhet.

Azért kicsit rokon lelkek vagyunk.
Tudod én is vadászom, csupán más trófeákat gyüjtök mint Te!

Megboldogult 2 ex-re gondoltam.

Üdv:
Dody
Szai mindenkinek !
Gratulálok !

A mai termés még gombócból is sok volna!

Valjuk meg Laca balesete jót tett a topicnak.

Minden roszban van valami .....
Jó éjt!
Inkább ne is gondolj bele
Jóccaka!
persze ha jobban belegondolok, akkor a legtöbbször az ember saját ősi mesterséget űző anyját ajánlják...
A baj az benne hogy szinte csak olyan partnerekkel akikkel eszedbe sem jutna!
Hát pedig ha az ember megfogadjná a pesti közlekedés során a sok jótanácsot (b... meg, stb. ), akkor egy orgia lenne az élete!
Átadom az üdvözletet!
Főleg, hogy 2002 óta nem nyaraltam!
Jóccaka! Üdvözlöm a kandúrbandit!
Sokat? Nem!
Majdnem azt írtam hogy a rendszertelen nemi élet lehet az oka de ilyet nem ír az ember egy nyilvános topikban egy hölgynek De tuti jót fog tenni majd az a tengerparti vizespólós nyaralás az agresszivitási szinted csökkentésének érdekében.
Nem...az autósok!
Kikészítenek a felelőtlen motorosok, ugye?
Jóéjt mindenkinek! Én elhagyom mára a topikot!
Remélem nem írtam ma túl sokat!
Hát...ezt majd meglátjuk jövőre...de lehet, hogy egyre agresszívabb leszek vezetés közben...ujabban az autóban is káromkodom!
Már látom is ahogy eléd vág egy bunkó autós, nagyot fékezel, mellé gurulsz a lámpánál és letekered a visszapillantótükrét bekopogsz az ablakán kezébenyomod hogy ezt majdnem elvesztette
Agresszíva? Az olyasmi, mint a díva, csak mérges?
Amúgy a történelem során a legtöbb nagy diktátor félt az anyjától...
Inkább kiszámíthatatlan vagyok, és nem bírom a hirtelen változó dolgokat...valahogy jobban szeretek előre tervezni...és ha nem jön össze, vagy valaki kersztül húzza a számitásaim, hát agresszív leszek!
Egy agresszíva hogy lehet konfliktuskerülő? Ez nagyon ellentmondásos. Viszont változatos és az jó főleg hogy humorral is fűszerezve vagyon
Ez is igaz!
Nem titkolózós vagy, hanem konfliktuskerülő!
Sajnos az ember nem lehet elég idős ahhoz, hogy a szülei bele ne szóljanak a dolgaiba
Remélhetőleg még most is abban vagy ha már nem vizespolóban bár Laca poénjaira már nem számíthatunk hisz a thai fiúlánynyal gondolázik már az álmok tengerén
Bocs Laca!
Nem akartam én dicsekedni...csak jó kedvemben voltam!
Iggen ez ma kiderült Bár a két volt férjeddel eldicsekedtél