Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Két gondolatolvaso barkhobázik:
-Az?
-Az!
Rece!
Bízom benne hogy velem is fogtok és én meg veletek! De hogy okozok majd sokkot ha előre felkészülhettek a legrosszabbra?!
Nemi studtam hogy erre voltam kíváncsi hisz még most sem tudom mire is.. mire is?
Laca, túl sok ilyet láttam Thai földön, a gyomrom forog tőlük.
Egy ilyen kép után még az étvágya is elmegy az embernek.
Csak látnád ezeket a szerencsétleneket élőben árulni magukat pfujjj
Laca!
Miért köteleznéd olyanra amit örömmel tesz magától is?
Csak valahogy azt a Honda dolgot kellene GSR-re finomítgani nála!
Nem szoktam ilyen könnyen adni a telefonszámom !
Bocs a "nőciért"......de hirtelen ezt találtam......legalább az asszonynak otthon nem kell fejfájásra panaszkodnia Rece, ez után a kép után nem fogsz hozzá közeledni....
Hahó Öcsi, vagy mi Steve,
mizujs a szombattal?
Tudod: beragyogod lelkünk sötét felét.... hát persze, hogy jobb!!!

Doc depresszióba esne, ha nem írnál ide.....sőt ha nem adod meg neki a telefonszámodat pár órán belül...
Remélve, hogy másra vagy kiváncsi...de hát férfiből vagy, tehát csak arra lehettél kiváncsi!
OK doki, nem akartam a magán életedben vájkálni, csak az igazolványodban se életkor se egyéb támpont.
Persz persze nem kötelező, de egy ideje már jelen vagy a topicon és itt azért néhányan már találkoztunk a virtuális világon kívül is.
Ez nem derült ki: anya szült Téged is......nem emlékszel a szülőorvosodra, pedig ott voltál......
És ettől Nektek jobb lesz?
Akkor miért kérdezted mire is vagyok kíváncsi?
Már hogy a fenébe ne irogathatnál?!

Törvénybe kéne iktatni (két szavazat már biztos van), hogy mindennap min. tíz hozzászólás Napsugártól a GSR-topicba kötelező!
Nem Neked szólt!
Mi ez a Thai lányfiú megoldás, hát ez undorító emberek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rece!
Önéletrajz? Hmm.. Fiatalon születtem Régi motoros fajta vagyok (Riga, Simpson, ETZ, Atala, Gilera) és idén az áldozatot nem sajnálva a kölcsönt felválalva végre kicsit lenyudogva alkalmassá váltam egy GSR tulajdonlására. Ez persze áldozattal jár. Az áldozat neve szabadidő. Ami persze a motorozás rovására megyen.. Egy jó ideje facér vagyok más egyebet mit mondhatok?
Gurulás, csak jövőre...és az is egy Hondával!
Na most teljesen leakadtam.
Napocska: mire ne legyek kíváncsi, ha egyáltalán nekem szólt?
Laca: miről gügyögsz???
Nem hiszem, hogy egy fénykép sokat változtatna a dolgokon, ebben igazad van. Az igazi az, amikor együtt gurulsz valakivel.
Hogy nincs motorod, az még nem akadály, hogy ide írogass.
Erre gondolsz, Rece?
Erre ne legyél kiváncsi!
Nnnaa, megint megjött a Rezső, már vártam. Te soha nem voltál fiatal Laca?