Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyszer már velünk is csapathatnál......

Ma raktam bele a 14500. kilométert.....és csak jövő hónap 30.-án lesz egy éves a hűséges társam....
+ 100 km ma este , most már jó az idő az esti motorozáshoz , esténként van időm csapatni
Tank jú veri a macskát!
na mi van gyerekek, mindenki mocizik?
Én már jeleztem neki hogy 1-2 hónap múlva esedékes az enyém
Ígérjünk be neki x darabos megbízást és akkor lehet még lejjebb megy pár ezressel!
és téged nem zavarna? Mennyiért is csinálja?
Add meg azt mondom!
Neked is kölleni fog hidd el!Ugyan olyan!Leagalább büszke lesz a Lali,mennyi GSRen lesz a munkája!
majd meghallgatom és eldöntöm, akarok e hasonlót. Ugyanolyat nem
Az anyósomnak is megadhatom a számod?
enyém majd ha készen leszen akkor még az anyósodat is kidobod csak motorozzhass megint pláne üvvvőltőőőő vassal a segged alatt!
zzzzzzzwwwwwwoooooottttttttttöööööööö...
HA még motorozok, én is felrakok egy sportdobot. Mondjuk ez függeni fog a biztosítótól is....hadd szóljon, süketüljenek a parasztok.
még akarok vele kapcsolatot tartani, ha veled beszél utána kitagad
Add meg neki a számomat!
megint lement egy box telefonon anyámmal....
nálam a csaj úgy beszart fenyítés nélkül, hogy szerintem a tükrön lesz a szeme egy életen át....
Mennyé Mi ótónkkal te átok.
Jaaa most pihizek,pedig mennem kellene!
Ki kell húzni a köcsögöket a kocsiból és ütni mint a szart!
vazz kykee, le ne vadásszanak, azért a ti környéketeken kevés ilyen moci van.
vigyázz magadra, más nem fog. Helyes, oktatni kell a marhákat, hátha van valami foganatja.
Bassszus, ma volt két majdnem balesetem, ráadásul 100 méteren belül. Elsőnék egy autó satuzott előttem mert előtte is balfaszoskodtak, kicsit későn kapcsoltam mert egy motorosboltr koncentráltam. Félrekaptam a kormányt, így csak a csizmám széle súrolta az autót. Mázli.
Második. Sorolok be jobbról a beljebb lévő sorba pirosnál. Hátamnál kisteherautó. Elindulunk lépésben. Érzem hogy mintha nyomnák a motort hátul oldalról. Hátranézek, hát a kisteherautó nyom lefele az útról. Lepattanok a motorról, odamegyek a csókához. Rántotthúst zabál, és közben pofázik hogy jobbról előztem. Mondom neki te csicska, átsoroltam, plusz ha pirosnál befértem, akkor elindulásnál mi a gecinek jön rám. Majdnem kikaptam a kocsiból, az volt a szerencséje hogy dudáltak, el kellett indulni mert zöld lett a lámpa ismét. Nem hagytam annyiban a dolgot, szépen csorogtam előtte. Szabadkikötőnél dugó volt. Leállítottam oldalra a mocit, bukót le, odaslattyogok a kocsihoz. Kérdem hogy magyarázza már el mi a gecinek jött nekem. Akkor már tele lett a gatyája, nem győzött bocsánatot kérni, meg bevágta a szánalmas arcot. Nem bántottam, de ráfenyítettem. Mondtam neki hogy vigyázzon a motorosokra jobban.
Ez a nap nem az enyém.
Le és ott!
lelépés ?
lakotton ?
B.A.?
B.A.