Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

péntek akkor a péntek?
szasz Gino!
nézd meg iwiw üzijeidet,akkorát nyomoztam beszarsz!
Péntekre akkor lesz nyúl pöri is!
wáááááááá!
Nálam elugraburálhat a telken ha akarjátok és mikor le akar pihenni a Szebasztián biztos szorít nekije helytet!
nincs még szállás,de ha ennyit szarik,nem is kő!
hozd ki valamikor.
Na Csövi!

Itt meg 16 ágra süt(ennyi ága van az előttünk levő ágnak)
Kész van már a nyúl szállás kádártán?
Fricinek olyan szinten beindult a bél működése,hogy forradalmasitotta a közlekedést,már nem szögdécsel,hanem mindig magaalá bogyózik és azon gurul.
Elmehetne a csapágygolyó gyárba,ott biztos állása lenne.
itt 7 ágra süt a nap!

nem lesz túl "vastag" bele az az olaj? a specifikáció 10-40-et ír! csak tudják mi a jó neki.
én a hondámba a vége felé már 20-ast raktam,mert kajolta.de a váltó tényleg finomabb lett tőle.
Jó reggelt all!

Lacám moci van volt, lesz!Csak időm nemnagyon van! Nincs lesz@rva semmi és senki,de legfőképpen ti nem!
JÓ REGGELT !

Kezdem a napot , Vigyázzatok Magatokra , itt elég szomorú idő van.
/ Motorolajból a 15 w /50 -sel nekem jobban tetszik a váltó működése,mint a 10w/40-sel /

LÉPTEM !
Mazoista és a szadista beszélget!
Szól a mazoista a szadistához:
-kínozz meg most!
erre a szadista:
-neee!
te 11el jársz,ha az asszony kérdi mert akkor vannak nyugiban!
Vagy az eddig olyan nagy nehézség árán beszerzett jópontomat váltsam át rosszra a feleségednél?
nem. Te 110-el jársz. Mint én, ha az asszony kérdi
tokos?
na ilyen biztos nincs!
Akkor azért van már belőlem csak 1, aza én! Ilyen ritka, okos, szép ember nincs is több!
nem téged,hanem olyanokat mint te!
Elég szar munkát végeztetek akkor, mert itt vagyok!
hova amúgy is?
Eddig úgy néz ki, hogy megyek! Már eggyezkedek mamával.....
Amúgy is mentünk oda, tudod.....

Véletlenül elmondtam neki a nagy bogátfröccsenézt 210 körül, háááát elkerekedett az szeme meg az egész arca, hogy én annyival megyek!
nem!
olyanokat ástunk el,mint Te!
kovik faterját csak Keresztapának,Godfathernek,vagy Kreutzvaternak híjjtuk,attól függően melyik nyelvet tanultuk éppen!
Motoros balesetek csökkentése érdekében békés demonstrácó és felvonulás keretében kívánjuk felhívni a gépjármű vezetők és a jogalkotók figyelmét a közlekedés szabályainak betartására-betartatására.
2007 március 31.-én tragikus baleset történt, melyben 3 fiatal vesztette életét az elsődleges vizsgálatok alapján a baleset bekövetkeztében a motorosok vétlenek voltak, ezen a hétvégén további 2 motoros vesztette életét.
A rendezvény 1. helyszíne, gyülekező: 2007 április 14.-én 14,00-kor az Alsóörsi sportcsarnok parkolójában (faluközpont).
A rendezvény 2. helyszíne ,Alsóörs-Káptalanfüred 71. sz út 28-29km-kőnél a fél útpálya, a vonulás 14,30-14,45 között fog zajlani rendőri kísérettel.
14,45-16,00 ig megemlékezés a tragédia helyszínén,figyelem felkeltés a közlekedés szabályainak betartására és betartatására.

Kérek minden motoros testvért hogy gyertek el és tegyétek tiszteleteteket és szoljatok minél több ismerősnek ,ők is jöjjenek.
Köszönettel Peng Balázs
mé? lejössz?
a kölcsönkad má nincs it,de koviknak van egy saját is.
dehogy!
Róla mintázták, pedig akkor még meg sem született
Szombaton kádolunk picit?
Enni nem adtak? Vagy elásták a kaját és ha enni akarsz ásd ki?
Én is falun nőttem fel, haver! Több földünk is volt és nem volt mindig Robi 52......