Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

is
Most raktam le picurt szunyálni....
ááááááááááá,haggyuk, kykee azt se tudja mi az a szalonna,hozott 7 kiló oldalast bammeg x 4567,3442.
azt jól szénnéégettük,meg hagymát mellé,de a kenyér király volt,meg a társaság is,ez a lényeg.jókat röhögrünk,00:17 kor értünk haza.

aztán felgyulladt a faház,de sikerült eloltani,miután a szomszéd háza lángra kapott,kihívtuk a tűzoltókat,azok kivágták a kapuban lévő nagy tuját,hogy be tudjanak állni a nagy piros autóval és.................... ezt csak kykee anyukájának!
Szasz bammeg!

Mien volt a pénteki péntek, ami nem lehetett szombati péntek mivel a hétfő sem szerdai ami keddi csütörtöknek felelne meg ha lenne vasárnapi péntek?
kifizeted a pótvizsgát?
én is SV-n láttam mág csak.Illetve hallottam...nagyon jó hangja van.
A titánium dobjai tetszenek, nézegettem az oldalát, de most előb fontosabb projektek lesznek.
Egy SV-1000-es haveromnak van fenn Martin dob. Nagyon nagyot szól, jobb mint a Yoshi. De lehet, hogy a V2 miatt.
ja, hogy az neked benne lett a hitelben.....így már értem. Na meg nekem 1.720.000 volt a vételáram, a hitel 1.780.000-re lett felvéve, az üzembehelyezés miatt....

Kérdeztem már, de vélemény a Martin dobokról?
Nekem is volt 250K önerő, de nálam még megnyomta az árat a Yoshimura is.
nekem volt mellé 500k önerő, így "csak" 26-27 körüli egy hónapban.
Mondjuk a motort sem befektetésnek veszi az ember, mint ahogy a kocsit sem.
ezek az ötéves hitelek is elég szemét módon vannak megszerkesztve. Nekem havi 42000 a törlesztő, abból az első hónapokban több mint 30000 a kamat. De a futamidő végén alig éri el az 500 forintot. Tehát eleinte a törzstőke alig csökken. Ha most adnám el a motort, még nekem kéne fizetnem.....a megoldás: ha valaki tudja, hogy hamarabb lecseréli, akkor a lehető leghosszabb futamidőt kell választani, ha lehet maradványértékkel.
Azért nem fizetne, mivel mindkét motor állt.....
Azzal érveltek, hogyha kigyullad az utcán egy autó, és átterjed a tűz a Tiedre, azért sem fizet a kutya sem, mivel egyik autó sem volt üzemben. Aztán lehet pereskedni.
De van még egy szép példám: tavaly nyár végén ellopták fatertól a Suzuki Swiftjét. Casco volt rá kötve, és rendesen volt fizetve. Amikor le lett zárva a nyomozás, akkor jött a feketeleves. Először a biztosító kifizetette az évfordulóig a biztosítást (9 hónapot) majd a 800000 forintot érő autóra kifizetett 570000 forintot a banknak. A maradék összeget valahogy a faternak kellett volna. De ő nem tudta kifizetni, ezért a Merkantil BAR-listára rakta. Kérdezem én: miért fizetünk Cascot, ha nem fedezi a teljes kárt?
na ez az. Két évesen megveszi mondjuk 20.000-el.....inkább én rakom bele, mint más ki tudja milyen szervizelését nyögjem.......
mondjuk viszonylag olcsó egy motorfelújjítás a Suzukiknál....
attól is függ, mennyi időre akarod. Én bevállaltam egy 5 éves hitelt, mert úgy voltam vele, hogy max időközben kifizetem. Ha egy-két évente váltogatsz az megint más sztori.
Hát, ha normális embertől veszed a GSR-t, az már az első évben belerakta a 10000-et.....
Hacsak nincs valami nagyobb akadály előtte, pl. anyagiak, stb...
Igen igen ezt akatrom elkerülni hogy az első nagy amortizációja nálam menjen végbe,mert az első évben elvesziti a 30%-át,persze tudom hogy más egy használt motorra ülni és más egy olyanra amibe te rakod az első km-eket,de azért anyagilag nem mindegy!Főleg ha 2 évesen tudsz venni olyan GSR-t 1.2 mill körül amibe még nincs 10 ezer km,és nem borultak vele vmint rendesen volt szervizelve!
Köszönöm Laca!
ne bassz, hogy ez üzembentartói felelősség.....már megint a szaros biztosítók. Komolyan, minek fizetünk kötelezőt, basszus?
Jó reggelit!

Én az akkori pannóniával lesném meg az egykerót!
Anélkül, hogy előítéletem lenne, fogadok, hogy chopperen ült, amibe évente ha belerak 500 kilométert......
Biztos nem tetszett neki, hogy előrementél a sorok közt. De minden motoros előremegy.....csak az ilyen motorosutánzatok nem.
Kézcsók!

Nem késő újrakezdeni! A következő túrán várjuk! Kérje el Kykeetől a kutyulit, de hozzon neki cserébe egy rollert, legjobb esetben egy Babettát!
Nem volt az sose egyenes. Lehet, hogy nem is tudnék úgy menni vele.
Egyébként dúrva, hogy leírtuk az igazságot, de az nem felelt meg, üzembentartói felelősséget állapítottak volna meg.
Ááá, már most is kapsz 1.4 körül! Jövőre 1.1-1.2 lesz. Szerintem érdemesebb most venni, mert minél öregebb, annál kevésbé esik az ára. Az első évben veszít a legtöbbet az értékéből.
Halihow evribody!

Sok boldog névnapot a Tiboroknak! Gino, Tybee! És még akik olvassák! Ne igyatok keveset!
Hamarosan piacra dobják az új Pannóniát, lehet, hogy szavadon foglak..