Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

12:30ra gyertek az almádii Piazzához!A Stevvel már beszéltem és úgy indulnak,hogy bőven ideréjenek!
akkor oda ne menjünk.
menjünk rokkba.
de ha 13,30kor kezdődik,nem kéne előbb odamenni?
Akkor bocsi a téves infoért!
És mielőbbi gyógyulást,jobbulást!
Szorgalamzták a döntést és ök szóltak,hogy akkor jó lenne ha bemennék!Ismernek itt engem és teljesen normálisan fogadták!Sőt megkértek,hogy ha lehet szóljak mindenkinek,hogy ne menjünk ki a temetés után a baleset helyszinére,mert nem akarnak mindenki számára kellemetlenséget,mert akkor tömeget kell hogy oszlassanak!
A 71es csövön lesz a forgalom miatt,mert Húsvét lesz!
Igen olyan feszültség kieresztős beszélgetős!Kicsi jégert azért bevállalok!7dcis kisüvegest!
Ügyes vagy a rendőri felvezetés intézésében. Könnyen ment?
Összeülős, beszélgetős valami lesz a Rock café-ban?
Szia Kykee!

Na ennek örülök, hogy nem a tarkának van igaza!
Elég rossz vigipapa helyzete, de legalább köztünk van még.
A temetésre pontosan 13:00kor indulunk rendőri felvezetéssel és a temetés után a Rock caféban foglaltattam asztalt!
Véleményeteket várom hogy ki jön oda!
Szép napot all!
tarka a Vigipapa még most is él csak....
Mintha itt olvastam volna valaki "tollából",igen itt olvastam valahol.
Ki tud pontos infót?


De ha él,akkor sokáig fog,mert halálhírét keltettem.
Csá!

Nemmondod......
Vigipapa mikor ment el?
hejj!
akkor még vigipapa is élt,de rég volt mi?
Mégegyszer köszönöm MINDENKINEK a gratulációkat!
Kuplung nélküli váltás már most is megy De ezek szerint maradok még a kuplung mellett.
Jó éjt all!
Köszönjük!
Nagyon széles utat!
Most olvastam vissza a klán topicban az Október 17.ikei hozzászólásodat!Te nem vagy normális!
Meg találtam ilyet is!Kis emlékképek!
elég nagy lelki teher lesz az embernek,hogy életben maradt.élete végéig azzal a képpel kel és fexik.robottá fog válni szerintem,mire kijön a sittről.
de ha én kerülnék közvetlen ilyen helyzetbe,én sem cselekednék máshogy.
Őszinte részvétem srácok a barátotok/ismerősőtök balesete miatt.

(azt a mocskot pedig addig üssétek, amig mozog)
Valaki itt azt mondta rám,hogy nem vagyok szép!
Ez igaz és most már elég agresszív is!
Don kykee a TRC alapítója!
Lacám!
Nekem a vitahangulat meg sem fordult a fejemben!
Ha Te elalszol a volán mögött az azért van mert dolgozol és már fáradt vagy de nem szándékosan alszol el!De ez a ember replika tudatosan nyomta a gázt és cikk cakkban előzött a gyorsabb haladás érdekében!Ez nem hiba volt!
Nos a tetleg bántalmazása csak a az előszele volt abból ami még rá vár!Lesz még3-5évig terjedő börtönbüntetése és biztos lehet abban hogy nagyon kellemes percei lesznek!
Mindenki máshogy kezeli az ilyen helyzetet!Mi így,és többség ezt érzi ami történt és történni fog!
Az volt a büntetés hogy ez az "ember" világra jött!
A verés szerintem sem megoldás(még nem).Majd ha kijön a korházból akkor lehet püfölni.Ezzel meg azt érik el hogy ő is a halálba menekül előbb utóbb.Ha érez valamit az emberünk és van szive, akkor nem kell emlékeztetni a szőrnyű tetteire ,magátol is tudja hogy gallyra vágta az életét.Elég szar lesz neki igy leélni az életét.
Az a baj hogy ez bármelyikünkel megtörténhet.Ez benne van a pakliban.Ki nem követett már el pár meggondolatlan előzést,vagy ki nem ment már gyorsabban a kelleténél?Én is aludtam már el kamionba a volánnál,ahogy ivekóslaca is......akkor ott nekem nagy mákom volt,és megusztam egy tükör cserével.Végződhetett volna rosszabbul is!
Én sem akarom védeni azt a faxkalapot,de ő is emberből van,és nem szándékosan tette.Sajnos már semmi nem hozhatja vissza őket .Persze igy kicsit objektiv tudok maradni,azt nem tudom hogy mit tennék ha a közvetlen hozzátartozómmal történt volna.(remélem soha nem fogom meg tudni)
Kykee!
Ezen ne vitatkozzunk itt. Majd megbeszéljük egyszer személyesen.
Az az igazság, hogy az ember nagyon könnyen hibázik. Én aludtam már el a teherautó volánja mögött, ergo én is lehetnék "tömeggyilkos"
Azt nem kétlem, hogy nagyon szerették őket. Biztos vagyok benne. Az egész eset szörnyű, 3 fiatal halt értelmetlenül meg. Semmi nem mentheti fel az embert. Senki nem fog megbocsátani neki. De SZERINTEM nem megverni kell. Nem lehet mindent ököllel elintézni. Sokkal nagyobb büntetés neki, hogy életben maradt.
Abba bele sem merek gondolni, mi lenne ha az én családomban történne hasonló eset.
Lacám!
Értem amit mondasz!Egyet azért hagy mondjak neked engedelemddel a legnagyobb baráti tisztelettel!Ez a tömeggyilkos soha nem tudot normálisan közlekedni!Sokan utálják mert nagy az arca!TAvaj Decemberben eltörte egy fiu vállát egy szórakozó helyen mert ő azzal keménykedett akin látta hogy félt tőle!
Ezzel a tettével 3 család keserűségét ,soha nem múló fájdalmát okozta!Rengeteg rokon, barát,ismerős,haver van lelkileg romokban és értetlnenűl állnak egymásra kérdően nézve,könnyes szemekkel!Te nem vagy itt és nem látod mi van itt a tragédia óta!
A Barnabás gyerekkori barátom a CB meg 15 éve!Mindenki szereti őket és nagyon jó emberek!A Szilvike 22 évesen távozik egy felelőtlen ember miatt!
Most viszont felteszek neked egy kérdést!
Te mit csinálnál,ha a Te lányod lenne egy ilyen szőrnyű és értelmetlen tragédia áldozata?
Engem a korházból vinnének a sittre,miután szétvágtam volna a nyaki ütőerét,hagy szenvedjen!
De büszkén mennek a börtönbe és ez a legkevesebb amit tehetnék a gyermekemért!
Azt hiszem ismertek már annyira hogy nem csak a szám jár!
Bazsi szólj nyugodtan,nekem is van egy gyermekem és fogat fogért,szemet szemért törvényben hiszek!
Igazán Őszinte részvétem a Barnabás családjának!
Viggyizek Haya!
Szombaton kapunk rendőri kordont a Piazzától a temetőig!Ezt holnap kell bemennem intézni!
úgy üzizték a rendőrők!
gyóó pihit Haya!