Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor mentek ki ne merjetek hagyni a partiból!
Na szép, hús ügyben másnak kell a pénztárcát elővenni!
Jó éjt, mennem kell...
az nem réntott, hanem rántott akart lenni.....
Fizetheted, de a réntott sajtot csak két szelet rántott hús közt tudom elképzelni.....
hát jah mivel a telephely az apaji út mellett van XD így át kell menni a városon tassnak és úgy az 51esen menni mert apajnál ki vagy tiltva csak nyáron lesz szívás mert minden héten baleset van ott az 51esen ....... elég lesz haza jönni :S
hát jah elég fontos a pót mert lesz aszfalt munka is aztán ott nem lehet mondani hogy hoppá bocs most nem tok menni mert ez a baj meg az a baj .... mert utána nem lesz munka... májusban indul a MAN elvilleg a motorjuk 6-7 évet bírnak szóval egy darabig nem lesz gond kopp.. kopp...
Laca ezen nem fogunk összeveszni, meg az asszony is vár már , de majd szombaton fizetem a rántott sajtodat!
Igen, nektek fontos a jó pót. Ezek a traktorok meg bírni fogják, az tuti.
Mit szóltok, hogy Lacháza és Dömsöd közt matrica kell? Gondolom nem repestek az örömtől.....szemét húzás volt tőlük.
új motor, váltó van benne át nézztük és pöpec kisebb esztétikai gondok takarítani kell stb... gumi, meg egy két kapcsoló aztán kész ..... rendben Laci majd most jönn hozzá egy fliegl pót májusba lesz 1 éves



részvét a családnak
Miért, az állatokat is sajnálod, azért nem eszed meg őket? Én úgy vagyok vele, hogy megtiszteltetés éri a csirkét, ha a pofámba tolom...
Tuning kisfiam, ha mégegyszer odarakod azt a piszkot a nevem mögé, nem fogsz tudni ülni egy hétig a mocidon!

Nagyon jók ezek a Mancik, bár már idősebb darab. Remélem nem kell sokat költeni rá.

De lehet, hogy csak az érzékeny vega lelkem miatt!
Részvétem a családnak és barátoknak.
szervusz Laci bá!

képzeld vettünk egy 403as MAN-t
Srácok, most lehet, hogy utálni fogtok, de nem kéne bántani azt a szerencsétlent!
Tudom, hogy mit tett, de ez akkor sem megoldás! És nem a büntetőjogi felelősség miatt. Közel sem. Egyszerűen nem helyes. Őt már úgyis nagyon megverte az élet. Valószínűleg nem fog teljes értékű életet élni sosem. Tudom, hogy elvett három életet. De nem direkt tette, nem jár neki sem megbocsátás, sem sajnálat. De akkor sem az az elintézési módja, ha megverik. Akkor már inkább felépülése után egész életében hetente emlékeztetni arra, mit is tett. Tudomisén, telefonnal, újságcikkel, akármivel. Az nagyobb büntetés.
Szerintem!

(és ne mondjátok, hogy nem érzem át fájdalmatokat, mert igen)
Szeva tutis!

Gratulálok a géphez! Nem fogod megbánni, az tuti.

Ajánlott a bejáratás alatt kuplunggal váltani. De utána, az 1000-es olajcsere után, felfele kuplung nélkül! Nem lehet, KELL! Semmit nem ártasz vele! Teljesen egyszerű az egész, bár elsőre nem fog mindig összejönni. A lényege, hogy semmiféle terhelést ne kapjon a motor, mikor elváltod. Tehát már ne húzd a gázt, de ne is legyen még motorfék. Hamar rá lehet érezni, és utána nem lehet visszaszokni a "sima" váltásra...
Viszont visszaváltani csak kuplunggal és megfelelő (nem túl sok, de nem is kevés) gázfröccsel!
jah tényleg akkor légyszi 14,00-ra gyertek+ szolj 1-2 ismerősnek ha lehet,előre is köszi.
hello kykee, ez nagyin jó hír h az a szemétláda kapott egy kicsitt
MI is voltunk benn ill. a Tündiék de akkor csak szóban lett eligazitva a fizikális tanítást későbbre terveztük,de még kapni fog(élete végéig)
grat sajna nekem a motor elb*szta a festő telót nem veszi fel .... más színű lett .... 55ezer volt hogy lefújta de már mennék motorozni anyámék megpattognak hogy annyi pénzért csinálja újra de áhhh február eleje óta csinálta és ma lett kész ...... nyár végére megcsinálja ? :S áhhhh
véresen!
Ez komoly, Kykee?
Kykkee!Vigyi magadra!Holnap folyt köv!
Gyó pihit Fijjug-Lánygák!
Szasz Mr.Recemura!
Marad a kutyuka!Max kölcsönkérék tőled ha nem lesz pénzem fizteni a törlesztőket!
De mit csinálnék nélküle?
Gratula!
BALMENKÖZT TESÓ!
Min döbbentél meg?Hogy az ágyban?
Hali R1-boy!
Ott leszünk!Én biztos!
üdv Bazsi
kykee