Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csao ric!
boxolok,de már csak Ő (adatlap) miatta!Ott kommonikálunk,mert csak a hétvégén tudunk együtt lenni!de akkor full-full!
Szia!

Teljesen igazad van, mindenképp ki kell venni a hangcsökkentő betétet. Több hónapig úgy jártem vele, hogy nem vettem ki, nem is volt túl jó hangja. De azóta nagyon jó! Enélkül már el sem tudnám képzelni. Kétszer is igazoltattak a rendőrök, de még csak szóvá sem tették. Pedig van hangja rendesen......
Szeva!

Ha meglesz, teszel fel képet róla, igaz? Meg videót fasza hanggal
Mizu? Már nem boxolol?
Szevasztok!
Holnap megyek a vasért és egyenesen megy az Albert racinghez!kiváncsi vagyok én is nagyon, de eddig amiket csinált a srác az mind jól is nézett ki és a hangal sem volt semmi gond!
Szerintem jövő hét pénteken készre lesz hangolva!
Sziasztok,

syrus: nem olvasgattam ugyan az előzményeket, de ha Bódis dobról van szó a GSR-hez akkor csak jót tudok róla mondani. Én még tavaly nyáron vettem meg a dobot a kutyushoz és nagyon meg vagyok vele elégedve. Kérdezték a szervizben, hogy kivegyék-e a hangcsökkentő betétet, mondom persze, legyen állat hangja. Lett. (Azóta sem raktam vissza bele, nem is emlékszem hogy szól.) A Bódis-féle dob kelti az igazi, röfögős hangzavart :) (a kivehető betét miatt is).
Bár szívesen meghallgatnék másféle dobokat is. Kinek milyen van? Valami különlegesség?

Üdv W
Jó reggelt all!

Most van 1szösszenetnyi időm!Olvasgattam a termést,és arra jutottam,h a nagyobb kedvezmény érdekében én is beállok a Bódis sorba!
De csakis azért,h így talán nektek is kedvezőbb lesz az ár!
Na én má lépkedek is további szép napot!!
hát persze , nagyobb ár nagyobb haszonkulcs !
Akkor támogassa is legalább 50%-al !
a suzuki a yoshimura dobokat ajánlja....
Na mi van?
Mindenki lelépett?
Nekem azért reménytelen a közeljövőben a Bódis, mert vizsgázik az autóm és van mit csinálnom rajta......meg hát az a fránya fog...... egy fél Bódis árát kell sajnos a számba tennem.
naazér
És nem nők!
Ugyanmár, ne fogd vissza magad! Qrva nagy poén volt!

Inkább röhögök, mint sírok! Úgysem mondhatják sokan, hogy két lukuk van, és nők......
És az én kérdésemre nincs válasz?
a raptort felejtsük el?
jóvanna, tudod, hogy nem úgy gondoltam

mi veled vagyunk Laca, hisz egyseggben az erő
oké, nem viccelek ezzel többet, nőjön be a fölösleg minél előbb, gyógyulj meg
Arra én is számitok hogy 115 alatt lesz ha mindent egybe veszünk , de 70-re gondolni sem szabad szerintem , ha száz körül lenne én annak is örülnék , de majd meglátjuk , ahogyan tudok valamit úgy is írom ide rögtön !
Ha-ha-ha-ha

Valahogy nincs kedvem röhögni.....

De a poén nagyszerű!
Ez jól hangzik!

Ha a kereskedés adja 115 körül, haszonnal....akkor ő is jóval olcsóbban kapja.
Tehát ha többen lennénk vásárlók és csak kevés kézen megy át kipuff. Akkor a gyári árra nem rakódik olyan sok. Ja és gondolom nekünk nagyon sz...mla sem kellene, vagyis a legolcsóbb megoldás!
Jó lenne, ha így flottában megkapnánk max. 70 körül....
Hozattam a louis-ból egy zsuga bőrnacit , hát sajna a méret nekem nem jó most itt felkinálom nektek akciósan mielött felteszem a " hirdetőbe" , Caféracer , az ár igérem kedvező lesz ha valakire jó!!! 60-as méret / melyre nem lehet adni / , ha kell méreteket tudok venni róla
Laca!

Ez sajnos nem így van.........
Nincs, eladó használt yoshid GSR-re? Óccsóé? 40-50e?
háj , most beszéltem a " Bódis-os " emberrel , felvette a kapcsolatot a gyártóval és kedvező árakkal bíztatták , hamarosan küldik neki az árlistát , addig is türelem



ahol egy lyuk van, ott van kettő is...
Ahol 110e van, ott akad 230e is egy yoshira.......