Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látod, a Kykee-nél

Sztem kezdjetek el a Ginoval licitálni rá. Kikiáltási ára: mondjuk egy lánckerék Na, barát vagyok?
Ehez a motorhoz elég a segédmotoros jogosítvány ugye?az a sima lóhajtó
Hú 1olyan kúcstartó nekem is kéne!!! Hol-hol lehet kapnííííí neeekeeem íííís!!
Húzd neki, nehogy utolérjenek....
Na lépek fogorvoshoz 20h -ra. Majd később leszek még itten....
Bye!
Gurultam ma egyet én is, egészen pontosan 127km-t . Cefet jól esett, de asszem jön rám az influenza. Sebaj, majd gurulok holnap is, majd csak lerázom a kis nyavajákat
Ez, kizárt dolog mer" nemtudom!
Szevasztok!

Szerinted hol férne el benne?
Ha jó idő lesz hétvégén, akkor gurulunk. Én + BlackNet + aki jön még......
Elmegyünk a kulcsomér, valahol Komárom vagy Tata környékén ütközünk ricardo-val.
Küldöm Tesó,küldöm postával!
Még nem néztem, de hamár eszembe jutott megkérdezem.
Van benne elsősegély csomag és izzókészlet?
Látom, csak a szád (szátok) járt akkor......
GSR/10.000
Tesék vedd le
Agresszív,erőt sugárzó?????Hát persze,mert Én voltam a háttérben és még hangot is adtam közben,hogy vótön-vótön!
Szasz Kykee!

Valamikor még tavaly, sok-sok hozzászólással ezelőtt voltak olyan önfeláldozó egyének (köztük te is), akik venni akartak nekem egy GSR-t!
Aztán hamar kiderült, hogy csak egy kicsi, kulcstartó GSR-re gondoltak!

Hát én állok elébe az ajánlatnak! Most már van kulcsom is, amit feltegyek rá!
Sziasztok!

Én is gurultam ma!
Egyik műhelyből a másikba 2x !
Nagyon népszerű a cégnél a GSR! Csak ámulnak bámulnak a népek, hogy milyen qrva jól néz ki!
Milyen dögös, agresszív erőt sugárzó a megjelenése!
Amíg körbe-körbe jártak a gép körül néztem az arcokat. Egytől egyig mindenkinek fülig ért a szája a vigyortól! Hát amikor még ráültettem öket, nagyon tetszett nekik a kényelem, az ülés pozíció....

Ez nekem (nekünk) is nagyon jól esett!
tessék blacknet
Bakkerrrrrr,máááááá én mááá mindegy4nem lehet csihi a puhi,mert ő tesó és a szállitóval van a problematika!ott voltam és hallottam a beszélgetést!Azt mondták,hogy nekem nem küldenek lánckereket,mert nem az egykerékre van kitalálva!
Kykee papa ne mond má nekem,h a don nem tud magának intézni 1lánckereket!!!
Hmmm...
Nehogy úgy gondolják,h gyengül a hatalmad,inkább csörögj oszt má megyünk is és ösze-vissza-szanaszét mindenkit!! Most már Ginó,Ricardó is motorizált szóval pik-pak ott vagyunk!!
Örömmel látom, hogy más is szívén viseli a hivatalos klán oldal mielőbbi publikálását. Ahogy időm engedi, haladok vele. Igérem, hamarosan egy béta oldalt is láthattok. Jelenleg a túra/calendar cuccot próbálgatom. Úgy néz ki, menni fog a dolog, csak még pár hibát javítanom kell benne, mert nem tökéletes. :)