Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Díjazom az 5letet!!
Látom más is így gondolja,hiszen gyűlnek a képek!!
Jó estét all!!

Én abban a szerencsében részesültem,h ma is gurultam60-70 km-t!! Igaz,h csak a városban,de nagyon jó volt látni,h mindenki csodálja a csilivili Drágámat!
Milyen fura,h apró örömök mennyire feldobják az embört!!
SZIASZTOK !
Sziasztok!

Elhatároztam, hogy megcsinálom a klánoldalunkat. Ehhez viszont, tengernyi jó minőségű képre lenne szükségem a kis kedvencünkről, lehetőleg minél nagyobb méretben. Szükségem lenne egy olyan képre, ami a GSR lámpáját mutatja közelről, lehetőleg úgy, hogy benne legyen a kormány nagy része is. Nem lenne baj, ha esetleg világít a lámpa, mert akkor még pofásabbra tudnám csinálni a fejlécet. Szóval, ne kíméljetek a fotókkal. Ha meglesz az oldal valamennyire, akkor publikussá teszem és onnantól kezdve lehet majd regisztrálni, fórumozni ill. túrákat szervezni egy helyen. Részleteket majd még később... :)
Megvan még!
NINCS MÉG MINDIG LÁNCKEREKEM
Jó napot,jó húzkodást mindenkinek!
Dehogy haragszom én senkire!
Nincs motorom,ma lesz kész!Remélem!meg :
nem látom a Gsr-edet a vaterán , elkelt ?
kedvem volna hozzá , de a nejemet nem tudom rávenni hogy haza felé vezessen / lenni neki kicsi rutin /majdnem át kell jönni egész pesten és budán , almádira már bólintott volna... majd a motoros összejöveteleken ha megjön a tavasz
Ááááá, nem hiszem , majd kárpótolja magát az Atlantis-ban!
És te????
Üdv mindenkinek ! Szerintem mehetett volna az Almádi tali is , szegény kykee biztos haragszik ránk
Szevasz P.P.!
Látom te is úgy vagy vele, hogy nem a mennyiség számít, hanem a minőség!!!
Szerintem azért bátran írogathatsz többször is, nem haragszunk meg!

Te talán nem járatod meg a gépedet ilyen szép tavaszi időben???
A végén még megharagszik rád amiért hanyagolod.
Jóóóóó reggelt Motorosok!
Na persze nem értem az összefüggést, de örülök neki. A túrán találkozunk. Jó éjt
Jön a tavasz, gyakrabban leszek én is!
Szia PP!

Jó újra itt látni, ha jól emlékszem karácsonykor voltál!
Miért nem vagy gyakrabban?
Mi a baj, talán hogy rendes színű GSRt vettem? Amúgy köszi.
Tybee szokott lenni és Dody is, csak ő vmiért az utóbbi napokban rendesen hanyagolja a topikot.
Benézhetnél gyakrabban is
Sziasztok Fiúk!

Pár hónapig nem olvasom a fórumot, aztán mennyi minden történik itt.
Látom egy, csak egy legény van a gáton, Steve motorozik... Kykee eladta a gépet?
Laca, megműtöttek? Remélem már majdnem oké minden! Motorra mikor ülhetsz?
Ricardo: megvan a motor??? Gratulálok! Csak a színe...
Mi van az almádi találkozóval? Elmarad? Kykee elköltözött?
És hát talán Gino fia is csajozik már...

Ahogy visszaolvastam pár oldalt, nem láttam Tybee-t és Dody-t. Ők is téli álmot alszanak?
Így van és így is lesz
Na nem baj, lesz még alkalom erre is meg arra is!!!
Elég necces az én megjelenésem, különben maximálisan támogattam volna az almádi bulit is.

Nem mentem ma elég változékony volt az idő, talán holnap...
Nagyon szuper, az enyém speciel semmiben nem tér el a K6-ostól, a rend- és a motorszém kivételével
Szegénybe még csak 125km árválkodik. Pedig láttam rajta, ma is nagyon menni akart
Szeva Ric!
Remélem motoros időjárás lesz 17.-én, úgyhogy a bejáratás keretében, meg egyébként is várunk a bulin!

Remélem te azért gurultál máma!!??
Milyen a K7-es vas???
Vazze!
Végignéztem az étlapot, most mehetek le újra enni