Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!

Itt vagyok, csak nevetgéltem a gyerkőccel a másik szobában.
Esetleg valaki szeretne vásárolni ? itt nagyon jó cuccok vannak , jó áron ! http://shop.unas.hu/shop_cat.p... Beszéltem a "góréval" jó fej ! szerintem ha " csaportosan " jelezzük igényeinket biztosan ki tudunk némi kedvezményt harcolni ! én csizmát szeretnék vásárolni , nektek nem kell valami ??? a bódis kipura is kértem árajánlatot pár nap múlva tud választ adni .
Hali!

Gino, itt vagy?
még nem láccik
Nagyon jó motoros napot all!
Csumi Steve tesó!Írtam a totalbikébe "nyugodtan kezelhető méregzsák" címmel!
Nehogy azthidd! Kifejezetten hálás lenne......
Képzelem, ha állni sem tudnál...... Akkor még az asszonykáddal is meggyülne a bajod!
Jóvanna, elírtam egy nullával.....annyit fészkelődök ebben a kényelmetlen székban (nem tudok ülni) hogy elcsesztem.
Laca!

Te 7 hónap alatt 3 milliót törlesztettél?
Nem baj, ha elárulom, hogy téged nagyon átb@sztak!
8liter/100km a fogyasztás, az összesen kb. 250000 Ft. A kötelező szervízekből kettő volt, az 60000. És elvileg a harmadik szervíz költsége is azé az idényé.A törlesztőrészletekből 7 hónap, az 3000000 Ft. A befizetett pénz 250000 Ft. És még nem beszéltem a biztosításról, ruháról, bukóról, stb.....Jó tudom, hogy a motor vételára és a ruhák más motornál is vannak, de akkor is baromi sok. De hát ez van. Ha a mérleg másik oldalát nézem, hogy mennyi BARÁTOT szereztem, hogy a 12000 km minden másodperce tömény élvezet, akkor azt mondom, nevetségesen kevésbe került!
Húúúú, Laca, hogy jött ki az a több mint 1 milla, fenntartási összeg?????
Bearanyoztattad a blokkot?????????
Vagy mi???
Persze azt a lehúzást nem kell szó szerint érteni, a pakolhatóságot és a fenntartást (ez lehet, hogy más motornál is így van, nekem jóval több mint egymillió forintba került a tavalyi szezon, persze bőven megérte! ) értékeltem alacsony érdemjeggyel, egyessel.
Na ítélkeztem megint. Egy kicsit lehúztam, 7.1 lett az átlaga. Az igazi Jolly-Joker címmel megtalálhatod egy munkanapon belül. A Te itéleted még mindig nem találni.
Szeva Laca!
Látod ennyire nem kellett volna dicsérni a GSR-t, mert így azt hitték, hogy púder az egész és törölték!
Pedig ha tudnák...
Próbáld újra!

17.-ig gyógyulj 1000-el!!!
Üdv!
Reggel módosítottam az irományom, és ezek után csak akkor látszik újból ha a moderátor jóváhagyja!
Ez van!
Sziasztok!

Laca, nem kerül pénzbe, mert léteznek ingyenes tárhelyszolgáltatók, ahova az oldal felrakható. Egyelőre, ilyen tárhelyszolgáltatóhoz tenném fel. Igazából, inkább csak az emberi erőforrás az, amit igényel az egész, főleg az elején. Este még csesztettem a túraszervező modult, de nem jöttem rá, hogy pontosan miként állítsam be. Ha majd normálisan működik, és megy a fórum is, felteszem valahová. Jelenleg a gépemen fut. A design rész lesz inkább a húzósabb, de az is könnyen megoldható. :)
Hali Steve!

Egyből az első nap írtam a GSR-ről, de eltűnt. Lehet, hogy túldicsértem?

A 17.-ben nem tudok még nyilatkozni, majd legkorábban 16.-án este. Attól függ, hogy lesz a sebem. Ha nem sokkal jobban, mint most, akkor esélytelen sajnos.
Hali!

Én sem látom az ítéleted! Azt írja, hogy 1 már van, de hol lehet azt megsasolni
Csak az kár hogy nem találni ! nézz utána . talán szerver hiba ?
Írjatok ítéletet a GSR-ről, a Totalbike, "Népítélet" c. rovatába!!!
Eddig csak egyetlen egy ítélet árválkodik ott.
Az enyém!
Jóóóóóó reggelt Motorosok!!!
Jaaa..... pénzel könnyű mindent elintézni!
bevitem az önrészem maradékát, és a tulajjal összetalálkoztam. Beszélgettünk, és kérdezte, miért nem motorozok már. Mondtam neki, azért, mert náluk van a motor. Azt mondta, két-három nap és vihetem
Jó fej a Black Motors tulaja, a Fekete László.
BlackNet!