Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem odaadtam a Tibinek és úgy rémlett, hogy az autómból is kitettem, de miután megjöttem, voltak még autócserék és pakolások és valahol leragadhatott sztem de idegesít
Elküldtem egyesével.

Én is úgy gondolom, hohy csak a kulcsot vidd, főleg, ha elétek tudok menni. Nekem is lennének szállítási problémáim. Meg még a Revüt sem olvastam ki

Kb melyik nap jössz?
Hol dolgozol te? Az ungarise 51-es körzetben? Csak akarni kell mint a wc-n!
A portásoknak is van, de most új portás brigád van és tuti nem tetszene nekik, ha állandóan ilyen-olyan időpontban nyitogattatnám velük az ajtót.

Véletlenül nem maradt zegen, amikor öltöztél hova tetted?
Én asszem most felcucolok és m1ek 1karikát! Mamika még úgyis húzza! Na ebédkörű jövök!!
Régebben még volt álandó 0-24 órás portaszolgálat. Akkor bármikor be tudtam menni.
Most nem tudok már. Nem macerás, hanem NEM lehet bejutni!
Ha be lehetne. már a motoron ülnék!
Szerintem csak a kulcsot hozom el,mert a többi nem fér a hátizsákba. (elég kicsi)
A táska, nadrág, papírok ráérnek....

Te beszélsz, Ric?!
Én már péntek óta nem láttam élőben ! (csak képen)
Nem küldöd a többi képet?
Ha jól veszem ki és nem vok nagyon másnapos,most a melóhelyén van a vas!!És oda nemhiszem,h a házbú sokmindenkinek lenne kúcsa!
Én azt nem értem, hogy a Gino lakásánál csak neki van a tárolóhoz kulcsa?

Gino, ne aggódj, én meg a bankos papírjaimat nem találom Halvány lila gőzöm sincs, hová tettem
Azt elhiszem!
Semmilyen módja nincs anak,h hozzáférj?Vagy van csak túl macerás,és nem ÉR meg neked ennyit??
Szolidáris vagyok: tegnap reggel láttam utoljára. Asszem most lesétálok, kicsit megsimizem, ebéd után meg valószínű megyek egy kört

Ha jövő héten úgy lesz, ahogy mondtad akkor csak a kulcs kell, vagy mindent el akarsz vinni?
Mi van Ric már el is indultál?Akkor jer erre és 1ütt vihetjük a megváltást Ginopapának!!
A műhely is be van zárva. Van egy kutyus is.....de azzal jóban vagyok.
A kaput nem lehet kinyitni....
Hozd el a kulcsom és akkor többet nem lesz ilyen!


Amúgy sokkal jobb érzés így, hogy megvan és most épp nemtudok gurulni......mint amikor még nem volt meg és azért nem tudtam gurulni.
Gino hali!


Van 1 jobb ötletem:elm1ek érted elgurulunk a vasho,cirkumveriáljuk a szalon riasztóját és már rajta is vagyol!! Na f@sza kis terv!?
Sziasztok!

Én gurulnék egy keveset, de nem férek a vasamhoz.
Amúgy nem rossz ötlet ricardoé! Elhozod a kulcsaimat, syrus6?
Jó reggelt all!!

Úgy nézm motorozható idő van!!! Vagy csak sok volt tegnap a pia??
Na de komolyan van ma vmi csoportos gurulás féle?
Hali Ric!!

Mikor,hova,kik??
Jóóreggelt!

Syrus, ébresztőőő! Jössz?
Vagy nagyon leittasodtál és még kába vagy? Elvihetnéd a Gino kulcsát, látod mekkora nagy kincs kapujának a nyitja
Az lehet,h közelebb van de a társaság sem mind1!!
Na én elköszöntem!Joccakát mindenkinek aki meg bulizik annak +1000-rel!!!
Nem Szentendrére járok melózni.
Ott tudnám garázsban tartani a vasat.
Az is közelebb van, mint te.....
dody meg rendesen leszokott rólunk , vagy lehet hogy vett másik motort / nem suzuki / és már más fórumokon ír
még hogy fürdetés , felhívta ric.-et hogy nézze a saját gsr-jét és meséljen róla... mert így még rosszabb hogy van , de még sincs
Mindig ezzel jössz!Azé sem nézem meg,mert már úgyis elfelejtetttem,h kié is volt megh mit írt!!
Oda jársz át melóba!? Azt még futva is megteheted,és még fizetned sem kell a benzint+a részleteket+a sokminden mást sem!Na szóval nem is kő neked az a vas!
Rendes vagyok,megvárom míg megveszed és utána felnyitom a szemed!!
GSR/10.000

Megyek gyerkőcöt fürdetni.....pill.