Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv minden kopasz GSR tulajnak!!!!
Mérhetetlenül sok élvezetes és balesetmentes kilómétert kívánok nektek a gépek nyergében!!!
Először valamiért nem ment át a csomag. Most a videó nélkül küldöm a képeket, aztán később még megpróbálom.

Amúgy tényleg nem semmi, amit a Blacknet csinált.
Jól átfázhatott, szegény meg is volt keveredve rendesen
köcce, úgy legyen. Mondjuk vasárnap?
Honnan tudtad, hogy én vagyok?
Hisz még 12 órája sem vagyok tulajdonos

Köszi a grat-ot
Hi ALL!!
Elégrég olvasgatom a topicotokat.
Szeretnék mindkét motoros szaktársnak gratulálni az új jövevényekhez, átérzem amit éreztek, naon sok balesetmentes gurigurit kívánok néktek.
A brigádotok nagyon jó, ennyi szimpi zsiványt egy rakásra még nem láttam.
Monnyuk motorok terén csak egy legény van köztetek ki igazi legény .
Na ki találja ki, ki az??
Minden zsiványnak széles utat!!
Köszike........

Szép kék motorok.....
Hi mindenkinek!

Sorry, mostanra sikerült csak ideülnöm a géphez.
Sajnos csak rövid időre, mert nincs jó napja a mini Gino-nak.
Egész nap nyöszörög, nem alszik...stb. Vele kellett/kell foglalkoznom.

Parádésan sikerült a mai nap!
Külön köszönet BlackNet-nek, amiért lejött motorral Zalaegerszegre, hogy aztán ketten jöjjünk vissza!
Nem kis "áldozat" volt tőle!

Nekem már 265 km van a gépbe!
Gratula Gino,Ric a vasakhoz!!!! Reméljük hamarosan az idő is kedvezni fog,ha gépekkel 1ütt röffenjünk!!
Még1szer gratulaaaa!!!
Köszikösziköszi
LACA !
Mielőbbi gyors jobbulást !
Grat az Új GSR-ekhez
Sziasztok újra!

A magam nevében köszönöm szépen kivétel nélkül mindenkinek a gratulációt! Remélem minél előbb fogok találkozni ezzel a remek csapattal!

Ahogy hazaértem, egyből mentem még dolgozni sajnos, a Gino meg most tette le a motorját, gondolom hamarosan ő is itt lesz.
Őszintén szólva egy picit fáztam a végére, pedig végig jó időnk volt, de öröm volt minden perc, amíg jöttem! Lehet lazán öltöztem.
Ha nem bánjátok, teszek fel pár képet az "első lépésekről"
Nagyon szép ez az Új kék szín!Ginoval és Blacknettel itt találkoztam a veszprémi mekinél!Ha láttatok már boldog embert akkor azt szorozzátok meg 1000rel és még mindig a közelében sem vagytok annak a boldog arcnak amit ma láttam!Na Ő Gino! Ricardót nem láttam ma sajnos!Ő meg az Új GSRje falja az utakat!
GRATULA A GÉPEKHEZ TESÓK ÉS BALMENKÖZt!
kykee
Kifalshult a Gino,meg a Ric!Ahogy már motor kerül a seggük alá,már elfeljtik a BARÁTOKAT!
ricardo ! hogy-hogy nem ülsz itt a gépnél jelen pillanatban tán más dolgod akadt
Gratula a VASHOZ RICARDO!
de nem akarok ünneprontó lenni
tényleg tiszta szívből gratulálok mindkettőtöknek
na szép, még két rozsdaboglya az utakon
nem jó szalonban jártatok fiúk, titeket nagyon csúnyán becsaptak
GRATULA GRATULA GRATULA , most már nem kell fantáziálnod , az idővel nagyon kifogtátok !!!
Szép jó napot mindenkinek!

Jöhet a madár, megfogom röptében is!

Én már hazaértem, most csak bekukkantottam, este lesznek képek a vasakról és az átadás izgatott perceiről
Gino,ric hol vagytok??????
Csak nem.....?
110nél meg a másodikat!
Jó és szép napot mindenkinek!
Szia Ancsika!
steve bátyó, részemről ok a balhé