Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remélem, az öregednek is lesz annyi esze, hogy ezt ne engedje!
50-es után eszedbe ne jusson 600-ra ülni!!!
De ült rajta és megrángatta a szarvát kicsit....
grat én meg lehet autókázni fogok :S apu nem akarja az 125öst engedni azt mondja még 1 évet 50essel aztán elvihettem az opelt vagy megkapom ha meg nem kell akkor utána vmi kis 600as suzuki gixxer, honda cbr, vagy kawasaki
És még kykee sem szentelte fel egy egykeróval? Hihetetlen.
Nagyon jó érzés volt elvenni a GSR-em szűzességét!
0 km volt az órában, amikor ráültem és elindultam vele haza....
Tényleg Gino, most még a Tüncikét sem utasítanád vissza, mi?
GSR "hoz" tákolni valót, ugye kykee?
Hát igen, nehéz dolog aszülés utáni hosszú böjt......de a jó asszony megoldja! (ad pénzt..... )
A nadrág?
öö.....izé.....
Szóval tegnap mikor hazaértem, két csaj vetkőztetett le!!!
(itt voltak nálunk a sógornőmék és a két lánya rámrontott.....kabát le, csizma le....stb.)

Szégyelje magát, aki rosszra gondolt!
Bár jobban örültem volna én is, ha két 20 éves csaj ront rám....
Szia Steve!
Sajnos nincs esélye a dolognak. Mármint nem a biliárdvereségnek (annak se sok... ) hanem engem menetkész állapotba hozni.....
Halihó!

El lennék én itthon, csak ülni és hanyattfeküdni nem tudok. Egyszer próbáld ki, elég rossz. Azért is gépezek ritkán, a nagy géphez nem tudok odaülni, így ágyból oldaltfekve meg elég kényelmetlen a laptop. De a héten legalább elolvastam 1500 oldalt.
Ááá, szarakszik a space a laptopon. Szóval hasokmindent egybeíro, nem az én hülyeségem,oks?
Szeva Laca!

Hogy vagyunk...hogy vagyunk?
Mennyire bírod az otthoni tétlenséget? Én itthon voltam a két ünnep között 2 napot + 7vége és kari.....már minden bajom volt a semmit tevés miatt.
Nagy-nagy gratuláció a két topicőrült, GSR-imádó motoros társunknak a GSR-hez! De jó túrák lesznek tavasztól!

De én azért elgondolkoznék, hogy került le Ginoról a nadrág......mondtam én, hogygyanús a pali....
Szia tesó!

Dehogy szívom a véred, én nem vagyok olyan....
Ma családi életet élek! Nem mintha lenne más választásom. Bent van a cégnél a műhelybe a drágaságom és én sem férek hozzá....
Szia!

Mennyit fizetett a robogós Rece? Szerintem nincs az a pénz.....
SDTV
Ez sem gyenge...
És ennek ???
Milyen lehet a hangja.....
Jó napot és nagyon jó motoros időt mindenkinek főleg az új GSR tulajoknak!
Motorozzátok ki magatoka helyettem is!nekem csak hétfőn lesz meg a lánckerekem!GINO!Most teljesen megfordúlt a kocka és nyugodtan szívhatod a vérem tűzoltó fecskendővel!Tegnap oda sem engedtek a kisfiamhoz,hogy megsimogassam
Na nem baj hamarosan felgyűrőm az-faltot!
Ez a szín 2006-ból