Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!

Dehogy sértődősödöm meg....
Csak lelkiismeretfurdalást akarok ébreszteni benned, minst syrus6-ban !
Eltolva mint a bicigli egy másik időpontra!
Mr.Recemura az érdeklődésnek nincs hiánya csak a résztvevők idejében van hiányosság!
Kykee mester milőn akkor buli ügyileg , lenni vagy nem lenni ?
Részemről akár mehetne is a dolog 1 fő-fővel !!!
febr. 17 a nagy érdeklődésre való tekintettel részemről lefújva,
tudtam én, hogy buzukisokkal nincs értelme kezdeni eeeehh
szia misi,
mizujs rio de santos-on?
Gino!
Kedves motofivérem!Mint emlitettem volt ,de idézem soraimat:"ha be tudok ültetni valakit a boltomba és lesz időm akkor tuti ott leszek"!
ne sértödösködj be mert elviszem az új GSRedet egy röpke körre!
Már volt olasz moci a háznál és köszi szépen, de nem kérenünk többet. Ha lehet a Honda és a Suzuki is legyen "Made in Japan" ! Az az igazi !
cbf 600 F szinte biztosan olasz gyártás , a másikat nem tudom ! de ha a emlékezetem nem csal , nem csak itt szerelik össze azokat a bizonyos modeleket , hanem itt is készülnek teljes egészében ! de azért érdeklődj ! azért azok is nagyon-nagyon ott vannak ám a szeren !!!!!!!!!
És a 650-es Banditról, valamint CBF600-ról mit tudsz ezügyben ???
Őket hol gyártják ?
olasz honda !? dettó igy voltam ezzel én is !! elmentem fehérvárra a honda szalonba , ki is néztem a cbr 600 ast , mindent lebeszéltünk már mikor a búcsúzásnál elszólta magát a tulaj hogy ez itáliánós motor , többet nem láttam.... se a hondáját ! For ever GSR 600
Üdv laca ! gyógyulj meg mihamarább !!!!
laca jobbulást neked.
a meleg filmekkel lehet, hogy jobban keresnél mint a sofőrködéssel, és ha bedobod a kráterd még a segged is megússza
Az alvázszámból kiderül, hogy hol gyártották.

Kykee!

Tuti frankó komoly, hogy jössz holnap? (hacsak vicc volt, akkor szarul esett )
Azt Hosiban csinálják Japánban!Ahol a Mazdát is!
Én viszont szeretném tudni, hogy a Japán motorom tényleg Japánban rakják is össze!
Ne piszkáljon bele se olasz se török kéz!
Ric!
A lányom életére esküszöm,hogy közöm sincs a bimbikéhez!
Mi köze van a Hornet-nek ahhoz, hogy a GSR-t hol gyártják?
Ha valami máshol szerelnek össze, az még nem azt jelenti, hogy onnan való a motor!
A GS 500-at is svédek rakják össze, de nem svéd!

Autónál is a Suzukit itt csinálják magyarban, de attól nem magyar autó......
Jó napot,jó szelet all!
Steve! Megváltozott a számom:+36205854161
Szeva Ric!

Közel sem biztos, csak gyanús! De kitelik tőle, unatkozik.....
Köszi.

Megnyugodtam. Az öcsém mostanában akar Hornetet venni és hidegzuhanyként érte az "Italia" felitat a motor első villáján. Már volt egy olasz motorja és köszöni szépen nem kér többet.
Japánban.
Szevasztok!

Vazzeg Kykee, hányszor akarod még áttákolni az agyam??
Megint gyanútlanul belesétáltam és legközelebbis így járok . Ezek után felőlem jöhet bármi új név, nem fogok rá reagálni, max. egyből lekikizem
Megtudnátok mondani holgy gyártják a GSR-t ???
Szia Steve!
Köszi!

Talán tudsz valamit a Szörnyetegről, amit én nem?