Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

GRATULA ÉS BALMENKÖZt
de igen,de pesti vagyok gyárilag!Ginoval tervezzük a holnapi gurulást!ki jön?
kykee, te nem balatonalmádiban gyűröd?
tegnap kigurítottam a motort a szalonból.
Abolcskei, a 2007-es árélista már ott volt. Nem változtak az árak.
Gyerekek,beszarás a kutyukám!Ma hívtam Ginot és ecseteltem neki hogy milyen lett!Dody papa nem hitt a fülének!Így külön engedély kell hozzá
4.ikbe 211nél tíltott le!Szerintem ennyi elég hogy átérezzétek a helyzetemet
az ötödiket és a hatodikat már nem volt alkalmam kipróbálni tíltásig!
Tengernyi GRATULA és balmenközt!
Üdv a legjobban választók közt!

Gratulálok a havernak a motorhoz! Te is próbáld ki!
Bejáratás: 800 kilométerig 6500-7000 fordulati lehet pörgetni. Motorféket ne nagyon használjatok, és ugyanígy kerüljétek a tartósan egy fordulatot is. Sűrűn kell kigyorsítani, váltogatni. Eleinte ne váltsatok kuplung nélkül!
800-1600 kilométer között 10500 fordulatig lehet pörgetni, de az ezres szervíz után (ami nagyon fontos, hogy időben történjen!) ki lehet egy párszor pörgetni jobban is!
Jó motorozást, vigyázzatok!
Ez igy nem mehet tovább ! áll a fórum !!! az inaktiv Gsr hozzászólok megkapják gino csekkjeit büntetésből , a legaktivabbak között pedig év végén kisorsoljuk GINO motorját
gino és/vagy ric , bukógombailag hogy álltok ??? nekem is kellene , de ha tudnátok hogy mikor esek el szóljatok előre , az nap inkább nem motoroznék !
hétfő/kedd-re ígérik , még a gyártó sem adta ki a 2007 -es árlistát , de hétfőn erre az egy típusra külön rákérdeznek . nekem ez gyanús csak nem száll el mágától a gyártó a tavalyi sikerekre való tekintettel
még eddig nincs ár , de az az ígéret hogy hamarosan lesz !!!
Nem tartom fel tovább a topicot,léptem
Ja a BÓDIS-ra van már valami jó ár .....

Mert lenne 1 olyan összeg amennyit én is adnék érte,de annak erősen 5 számjegyűnek kellene lenni ,majd résen leszek
JÓ REGGELT GSR-ESEK ÉS NEM GSR-ESEK !!!!!!

Különösen az újabbnál is újabb GSR tulajdonosoknak

Kykee örömmel látom,hogy újra kergetheted a 98 lovat ,biztosan jobban passzol hozzád ez a láncáttétel

Az időjárás erre motorozásra nem igazán alkalmas.Nyálkás útviszonyok,hűvös idő van.
Sziasztok, örömmel Jelentjük be Rolcsi néven futó barátommal, hogy mostantól egy GSR-essel bővültetek a szép piros Gsrjét UHU-881es rendszammal, ma tolta ki a szalonból, képet csatoltam, még egy kis információt szeretnénk kérni a bejáratásról, előre is köszi Rolcsi és Kicsijuhasz
Hééééé!

Mi ez az érdektelenség a vasárnapi gurgula iránt?
Nézd meg a lapodat! Rajt van....igaz nem jó.
Szia Ancsa!

Honnan tudod a skype nevemet? Ugyanis a lapomon az MSN van csak fent.
Felveszlek skype-ra is, de csak később tudunk beszélni.
Hali Gino!

Beszélni szeretnék veled,de a skype címeden mást találtam... Ha van időd,akkor gyere fel skypra,keress rám : Weide Ancsa... Ok?
Köszi!
jövök , leváltalak
wáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá ááááá
Nagyon dúrva lett a vas!beszarás amit lenyomott!úgy húztam mint normál esetben és csak jött föl az elje és ott is maradt vigyorogva!Elviszem a kutyukámat veszetség ellen beoltatni!
Mindenkinek javaslom az egyel kisebb fogaskereket előre!Hogy ez a GSR a meglepetésekkel van telegyűrve az is igaz!
dupla self topic
nem12.000km
20.000km és kicsit barbár mert gyenge volt az anyag
Syrus tesó!
Igen betett,de az Arám gondoskodott a megvonási tünetek elmúlásáról!
Most dupla megvonási tüneteim vannak
thebear,én is 14keres gyerek vagyok