Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lámáig=lámpáig

Túl sokszor írtam ma le a Yamakka nevét, aztán már a billentyűzetem sem szeret...
Csak annyi volt, hogy az Abdullal elindultunk minden lámpától fullgázzal a következő lámáig, a Recét nem láttam, valahol hátunk mögött kullogott....
én nemtom mi történt kérdezz valaki mást
csak azt láttam, hogy mindenki elindult a régi szentendrei kereszteződésből mint a barom
én meg nem akartam, hogy lehagyjanak ezért elkezdtem csapatni
Megismered a kezed vágásait?
Nem vette fel valaki a szentendrei úti izét?
Úgy megnézném!
Vagy legalább valaki részletesen mesélje már el!
hmm de ismerős ez a környék
Má hogyne tudnám!
hát igen, ilyen alázás után én is nehezen aludnék el
de a te rozsdaboglyádon nem gyári a kipu te te te........
Hát én ezt nem jelenteném így ki, nézd csak meg az én Istennőmet!

(megyek csobbanni, a két kisördög már vár. Le kell mosnom magamról a Yamamicsoda látványát. De hogy hogy fogok elaludni a mai traumától, az még rejtély)
gino gino, látod még azt sem tudod, hogy a gsr robogón is csak egy kipu van csak kettőnek álcázták
ezt elb@sztad, nekem nincs robogóm viszont van motorom, a robogó a gsr
kérdezd csak meg a tybeet
Neeem, én a te robogódra gondoltam...
mármint a gsr eredeti kipuval laca????
Azon nem volt két kémény, csak 1! Az is asszimetrikusan!
Laca erre azt mondaná,h szélárnyékban még jó h kevesebbet iszik még ha csak 1 yomaha!
Jóhogy keveset fogyaszt, de hát nem is megy! A Fiat Cinquecento is 3 litert fogyaszt, de nem is mérjük a Ferrarihoz....
a hangot meg a stevenél ellenőrizheted a 22 es esetében
a 40-es az enyém,
a laca szerint olyan mint egy herélt 1200-es zsiguli a hetvenes évekből
lehet, hogy igaza van???
Hi all!

Az én 1.3-asommal kb. 1 km volt oda-vissza!
Kár, hogy Kykee nem jött......már tegnap óta beszélt rá egy körre a vasával. jó lett volna kicsit feltöltődni.
Jófajtájú dobbal (Bódissal kezdődően) mindhárom dolog megnő! Főleg a hang, az a lényeg.
a 22-es csővel marad az erő ott ahol most van, a fogyasztás minimálisan emelkedhet,
a 40-es csőnél mindkét érték de sajnos az utóbbi látványosabban jön meg
syrus akkor menj le mégegyszer hátha most többet mutat, ne vedd már el a jó kedvemet, hogy ilyen keveset fogyaszt a bringám
Rece ha belenylunk a kipuba milyen változásokra lehet számítani??(fogyasztás,erő,hang)
na de hátszél volt apa, nem vetted észre?
Vagy viszi a pehely súlyomat. A "vitorla" sokat számít ám!