Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok vettem az adást
steve, viszem a laminálni való cuccot, lesz nálad tanktatyó?
Szentendrei u. - Csiki-Bege - Shell kűt
13:00 óra
na akor most mikor és hol találkozunk?
csak a gyöngébbek kedvéért kérdezném
Üdv Némó!
Szerintem mindegy milyent teszel rá, csak legyen TÜV minősítése! Ellenkező esetben a kínai piacon is vehetsz, gombát mert úgyis azt mondják arra is, hogy az a legtutibb...
A nem megfelelő minőségű gomba, kinyírhatja a vázat, vagy a blokkot, ahová rögzítve van!
Gondold meg!
Látom szépen gyűlik a létszám.
Ha jól számoltam akkor eddig a következők jelezték részvételüket a szombati túrára:
- Abdul
- Laca
- Kykee
- Syrus
- Steve
- Rece a Yamakkával
Jóóóóó reggelt Motorosok!
Sziasztok!!!

Van nekem egy... GSR kiegészítőm, amit megrendeltem, de senki nem mondta hogy ha bukógomba van a mocin, nem lehet feltenni... Így eladó. Ez egy Hűtőtakaró spoiler, hivatalos ára kb 60.000Ft, ha kell valakinek, nagyker áron (48.000) megkapja. Mellesleg nagyon jól néz ki. (azért rendeltem) A cikkszáma 990D0-44G25. Vadonat új, bontatlan szerelékekkel, gyári leírásokkal. Ha kell, szóljatok!
70/7023701 Üdv: Klu
Ló leggelt alisztoklaták!

Szép napot all!
Hali Laca!
Hogy vagy?
aprópopó!! !mi lesz a biliardozásunkkal??? Múltkor is úgy elrohantál a Stexből!Félsz hogy kikapsz??? De ez csak egy játék!!
Halihó Mindenkinek!
Bukógomba"szakértőt" keresek. Az R6 topicban Tomiboy-t ajánlották! Ha tudsz légyszi segíts.
Csákó Gino!

Egyszer az a pengeéles logikád megfogja vágni az agyad!
Szevaaaaasz Laca bari!

Má megen egésznapos biliárdból csöppensz a talira?
Szevasztok!

Semmi baj, hogy nem kajálda előtt találkozunk! Látjátok, hogy feláldoztam magam? A lényeg a közös gurulás JANUÁRBAN!

(Még így is qrva nagy áldozat, hogy egész VÉLETLENÜL a budafoki úti Don Pepéből megyek a talira......)
Szeva Rece bátyó!

Azért kellett volna kajálda előtt talizni (azért látom rájöttél, hogy Laca miatt ), hogy a szegény éheztetett emberek be tudjanak tolni pl. egy kóbászt magukba! Én konkrétan az evésre gondoltam.
Nekem teljesen mindegy, hogy hol lesz a találkozó és úgysem motorral megyek.

A randa robogó tükör valóban nem a legszebb. Bár én már szívesen nézném magam benne!
Kykee-nek is igaza van, ha úgy megy az ember, hogy ne legyen esély utolérni, akkor nem kell a tükörben nézni a mögöttes forgalmat.
dehogy fáj nekem az a kitérő, mindössze azt kértem, hogy indokoljátok meg, hogy mi szükség van rá.
bánja kánya ha ott találkozunk de azért meg kérdezhetem , hogy mi az oka nem?
ha az, hogy neked ott van épen dolgod, hát akkor az. tök mindegy csak kérdeztem.
a shell kút igen ott van a csiki bege mellett, de találkozhatunk a laca kedvéért a meki előtt is.
legalább valamit benyomhat az arcába amíg várakozunk.
mégis csak egészségesebb mint a zsíros kolbász
hivatalból kell szidnom a suzukit, mer nekem nem az van, de hát ezt a defektemet már megszokhattátok.
amúgy nincs harag, csak az a randa robogó tükör nem tetszik nekem
Köszi a választ. Majd érdeklődök, nézelődök, ha lesz valami megoldás megírom, ha érdekel.

Üdv,
Gábor
Az index meg bemegy az ülés alá,az ülés a kormány fölé,a hátsó kerék előre,az első meg a sufniba!

Nagyon tuti lesz!
Gino!
Én kitaláltam a tutit a motor hátúlját illetően!
A két hátsó lámpa helyére megy a kipucső,a féklámpa felmegy a fölötte lévő csikba ledes megoldással.az irányjelző meg a kipufogócsőtakaró idom helyére!Olyan állat lesz hogy nagyon!
Üdv Abdul!
Szerintem a békási lakótelep mellett van az a Shell kút és ha minden igaz, van ott egy Meki is.

Jól mondom Rece?????????????
Szerintem közössen nyissunk egy motor kereskedést és teszetelő szalont!Akkor mindegyikönknek motoros munkája lesz és az a legszebb meló mikor a hobbyd is az!
Rece!
Én itt kedvezek neked, Te meg indokolatlanul futtatod a Yamakkádat, nem hogy dicsérő szavakat zengenél a SUZUKI-ról !!!!!
Jó napot,jó húzkodást all!
Nem tudom nem vettem észre,hogy rezegen a tükör mert bele sem néztem,ugyanis ahogy gurultam,maximum egy másik motoros hagyhatott volna le,de csak szemből találkoztam egy párral!
Tehát értelemtlennek láttam a tükör használatát
Jajj,most megint mártogattam a kést a Ginoban!Meg sem merem már kérdezni tőle,hogy szerinte mit csináltam ma déltől 3ig??? Szerintem tuti nem fogja tudni a válszat!
Szép mondhatom, egy Yamahásnak behódoltunk!
Hol van az a kút? A Csiki-Bege előtt?
Itt ülök az irodában és percenként elmegy az utcában egy motoros, persze mindegyik húzza neki... elegem van, felmondok, motorozni akarok!
Szeva Tesó!
Akkor igazat kell, hogy adjak neked!
Steve!
Én is jogsi nélkül vettem a GSRt!Csak azt kell beírni a hitelkérelemnél,hogy folyamatban!