Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miééé???
Rezeg a tükör???
Érdekes, nekem egyszer sem tünt fel a 12000 km alatt!!!
Szombaton találkozási pont új helye:
Békásmegyer, SHELL kút
13 óra 00 perc
B@szdki Rece!
Miért fáj neked az a kis Duna pari kitérő???
Nem 200 km-es kerülőről van szó, hanem max 3-ról!!

De hogy, nehogy azt mond, hogy itt a GSR Klánban csak fafejűek vannak így legyen meg a Te akaratod miként a mennyben, azonképpen itt…
a yamahánál lehet venni nagyon szép és rezonancia mentes tükröket,
persze az lehet, hogy a tükör ellenanyagot termelne és kilökődne a buzuki
nagyon le kellene gyöngíteni a tükrök immunrendszerét, hogy el bírja viselni maga alatt azt a rozsdaboglyát
Szia Gábor!

Igen, valóban rezonál a tükör. Sajnos!
Ezt már több helyen is olvashattuk régebben is.
Képeken már láttam fém tükröket, de nem tudni, hogy hol lehet vásárolni és mennyiért.
Talán az nem rezonálna annyira.


Üdv: Gino
Sziasztok!

Nekem is van gsr 600-om ami nagyon bejon. Viszont van egy apro problemam. Elegge zavar a tukor rezonanciaja (5000-tol felfele). Erdeklodnek, hogy valamelyikotok talalt e erre valamilyen hasznlahato megoldast (nem arra gondolok, hogy ne hasznaljam ).
Az a baj, hogy nem mindenhol hasznalnak pl autopalyan vilagitast ami eleg nehezze teszi a hatulrol jovo jarmu eszrevetelet, hatranezes nelkul. Probalt mar valaki reklamalni a kereskedonel peldaul, hogy balesetveszelyes, stb? Vagy esetleg lecserelni a tukrot valamilyen jobbra?

Valaszokat elore is koszi,
Gabor
na de most motorozni megyünk vagy vizisízni?
bánja kánya, találkozhatunk a rómain is de ennyi erővel akár hozzám is jöhetne mindenki, én meg meleg teát osztanék mint róbert bácsi.
legalább azt a szívességet tennétek meg, hogy eláruljátok mi a francnak tekeregjünk és térjünk el az egyenestől.
de most komolyan kérdezem, mert tulajdonképen semmi értelmét nem látom a dolognak.
OK Rece!
Veled találka a Shell kúton 12:30-kor.
Aztán legurulunk a Római partra, nem késő még megismerni!!!

Egyébként sokkal jobb a Duna parton várakozni a napsütésben, mint egy retkes benzinkúton!
steve, most komolyan mi atökömnek kellene a rómain tekeregni, úgyis szentendre felé megyünk nem?
ne kavarjatok már ilyen badarságokkal
Egykó!
Szevasz Dody!
Tegnap Tatán 17 fokot mértek, pluszban természetesen, és te meg autóval közlekedsz?????
Ennél jobb idő májusban sem lesz!!!
Vagy lehet, hogy akkor meg havat lapátolunk???
Hi!
Lehet venni motort jogsi nélkül persze, csak legyen elég kp.-d!!!
A hitelhez viszont kell a jogosítvány!!!
Na tessék, itt a másik bénázó pesti!

Szeva Rece!
Útvonal: III. kerület, Szentendrei út, vasúti felűljárú után jobbra, Pók utca, 90 fokos kanyar balra, onnét már Nánási út, aztán 8-900 m és jobbra a Duna felé Rozgonyi P. utca

Csak ezt ne mond, hogy nem jártál még a Római parton!!??
Szeva Tesókám!
Nehogy má egy vidékre szakadt tősgyökeres pesti, ne találjon oda a Római Partra!!!!
Végszükségben majd navigállak Tesókám!
Jóóóóó reggelt Motorosok!
Úgy tanították, hogy a kicsinek is tudjak örülni!

Ginot próbáltam helyzetbe hozni, de sajnos későn ajánlottam a segítségemet! Látod, ezen még dolgoznom kell!
Ricardo !

Ne aprózd el !

Nem vagy Te Palik Laci hogy kis szakasznak is örüljél !
Már Dody válaszolt!

Miért ne lehetne jogsi nélkül venni? Simán lehet!
Persze, h lehet. Tőlem sem kértek jogsit a vásárlásnál. Pedig volt.
Inkább Csabinak válaszolj, hogy lehet-e motort venni jogsi nélkül, mert én úgy tudom, hogy nem.

Gondolkozz, Gino, gondolkozz! Mondd azt, hogy igen, aztán kiderül, hogy nem, erre jössz Te (ingyen, bérmentve gondozod, ápolod, karbantartod, stb) és jót teszel neki

Egy jogsi szerzése legálisan min. 1-1,5 hónap
mint ahogy a spare.suzukin sincs

a lordoknál legalább be van árazva. igaz, bár ne lenne, 179fontos kabát...
Mert neked keresgéltem, bakker!
lekéstérólavazze