Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem is gondoltam hogy van időd saját autóidért is kirucanni italióba
Ezt fontos volt megjegyezni.....
(ricardo, Gino-ra gondolok...)

(de szemét vok mán megen, he!)
Úgy döntöttem, profilt váltok a jövő évre. A tárgyi eszközöket már beszereztem, íme a kép róluk:

Minden kedves GSR tulajnak és nem GSR tulajnak / ricardo , gino ... / B.U.É.K
Jó reggelt Mindenkinek!

B.U.É.K. !

Már megint egy évvel öregebbek leszünk.......
Akkor megint itt a reggel !

Mindenkinek:
Megyek szigetelek én is........................................................... ............................................................. ....
Lesz ez jobb is
Na leesett a nyomaték megint
Nekem tetszik
Tybee!
Hát én nagyon szeretném, ahogy hirtelen utána számoltam kb. 50-60eFt lenne mindennel együtt (2ekm-re benzin 30-35eFt, szállás 5-7eFt éjszakák számától függően, a többi meg a belépők, útdíjak és kajapénz)... de most nem vagyok képes pontos számolásra...
Szia Gino !
Itt süt a nap ,de még sónedves az úttest .8 fok C körül lehet.
Szia Tybee!

Milyen az idő felétek? Ott is esik a hó?
Abdul ezt összekellene hozni !
EGÉSZSÉGEDRE !!!!!!!!!!!!
A táv Budaörs és Altenmarkt (szálláshely) között pontosan 505 km. Tehát az ottani motorozással együtt max. 2ekm lenne a túra, ez 2-3 éjszakai szállással kényelmesen megoldható, de majd az első közös gurulásra készítek egy utitervet és költségvetést.
Jó reggelt mindenkinek!
Nagyon szépen köszönöm a névnapi jókívánságokat! Tegnap sikerült is belehúzni rendesen... Esküszöm idén már csak egyszer iszom!
JÓNAGYOT MINDENKINEK !
Jó étvágyat kedves motobajtársaim!
Mindenkinek nagyon kellemes 7végét és Sikerekben,Egészségben,Boldogságban,Békességben gazdag ÚJ ÉVET kívánok!
üdvözletem mindenkinek



kykee da motodebill
Gino!
itt minden tiszta +10 fok van és süt a nap!Fújom a láncot és megyek guninoztatni!Aztán délután 5ig meg sem állok!
Üdv mindenkinek!

Csatlakozom az elöttem szólokhoz és minden jó kívánok az Istvánoknak és Tamásoknak én is!
Sosem késő, mert hogy is mondják.......6 hónappal elötte és 6 hónappal utána?..jaaaa, dehogy 8 nappal!

Gyerekek, itt vastagon áll a hav mindenen!
Sajnos már megint (mint tavaly is) késett pont 1 hetet.

Kykee!
Hólánc?
447 hozzászólás kell,de szerintem így nem lesz meg a 10000,kedves Dody papa!
Jó napot,jó pihenést all!
Bár késve de nem feledve, Boldog Névnapot minden kedves Istvánnak!(Steve,CbPista)
Madárcsicsergéses szép jóóóóóó reggelt!

Dody-papa, Téged nem lehet megelőzni......

Méltatlanul elfelejtettük az Istvánokat, kik karácsony másnapján (is) ünnepelik névnapjukat. Na ezúton is kígyót-békát jaaaaaaaa! sok boldogságot kívánok Steve és más Istvánok!