Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én vennék rá másikat,de csak akkor ha valaki átveszi az enyémet,ugyancsak financiális okokból...
jól van
akkor majd kerestek ha érdekel vagy jönni akarok
30 ért van első ,hátsó BT 014 4800 km van bennük,ha érdekel,akkor megbeszélhetjük.
Maci ebben teljesen igazad van !
Nem jössz el Kunmadárra ? A volt munkatársad is jön / OSZI /
nagy igazság, hogy inkább fogyjon el hamarabb, mint hogy ne tapadjon amikor kell. Spórolsz a gumin 30-at, és a motor egy alkatrésze többe kerül.
Moto Pityu : Nekem hátul Continental Road Attact van , +vagyok vele elégedve.Eddig 5200 Km-t mentem vele és alig látszik kopás.Tavaly tavasszal tetettem fel 28000 Ft körül volt felszerelve !
Az első még gyári, 17200 Km-nél tartok .
Nemnem,majd legközelebb csak kedd reggel megyek
HI. Jelenleg a pénzügyek miatt kell most csak 14 es hátsóban gondolkozom. Jövő tavasszra vagy télen vennék vmit párban.
Mondjuk ezekre gondoltam: Bri 016, 21, Conti road attack, Metzeler RoadtecZ6, MichlenPilotRoad de ez túl drága. Illetve az Avon Azaro Sport Touring . 20 ezer 3 szezon nekem. A conti a z6 és a mich pil r állítólag lemegy ennyit hátul.
Holnap dolgozol ?
Szia Fndi !

Időjárás Szolnokon :eső , szél nincs , úttest felszáradt már !
Ha jöttök kb mikor értek Szolnokra ?
Ha mentek kunmadárra,szolnok után,szajolnál gondoljatok rám
a 16 lenne jobb mindkét kerékre,, a 14-et meg el kéne felejteni végre.
Köszi az infókat Gabi. Nem lenne jobb 014 es is hátra?
Szia Kis T. Köszi, h szóltál. Ádi már említette, h lemehetnénk megnézni, h mi a project . Nekem most ez a két nap nagyon nem jó.
8.30-kor osztya
Ti mikor indultok holnap
Jelöjjé meg 1 találkozási ideőt az osztyához oszt még kitalálom!
szia Pityu!

Hétfőn itthon leszek ha gondoljátok jöhetek. Ádám tudja a számom de ha nem akkor hirdetésben ott van. Holnapi nap is jó lenne de kényszer pihennő lesz mert tnap reggel óta nem aludtam. Most értünk haza a melóból szóval most hulla vagyok.

Üdv: KI(c)S(i) TUNING
És télleg ott van Hatvan alatt TURA!
erre gondoltam 456 háztól házig
Nem igaz, h nem értessz! Én inkább túráznék (Eger Szvárad-Bogács) mint örömködjek a gumiégetésnek! He Köbüki
gyeremán át hozzánk 1picit beszélni akkar veled a csajom
én anyával +dumáltam,legomboltam lével,tahát nekem mind1!jó idő,jó utak,.....stb