Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, mit kapott ma a gyerkőc?
Ekko lákkó Gekko!

Ez kizárt dolog, mert nem tudom.

Nem is mondtad még, hogy te kínában dolgozol..... megyek arra china? Az qva messze van motorral
Gino bá! Jössz erre holnap?(china)
mindig van aki nem hiszi el....
holnap
cső!

erről beszéltem én is napközben
én biztos vagyok
ez senkit nem érdekel,jogszabály irja elő a törvényes határidőt.ezzel csak azokat vezetik meg akiknek a papírjai a kupacban vannak
holnap 15.00 után nekem jó egy kis gurula!
Hi! Szerintem ,ha az idő engedi,akkor lessz valami,csak nem tudom miért nem reagál senki semmire?
Mármint túra motorral...mert mást már terveztem én is magamnak...
Hi Skacok!
Sajna rég nem voltam itt...
Van a hosszú hétvégére tervezve valami?
elég jó áron vannak a hátsók, 42-ért vadonat újonnan...vagy van olcsóbb forrás?
na de az nem vili nekem,hogy hova fogatod fel a gsr esetében?
persze, sokan járnak eltérő gumikkal.
ja
kérte a másik fél biztosítója is ezt az igazolást, csak felvilágosítottak a szentendrei kapitányságon, hogy mivel fél méter magas azoknak a papíroknak a kupaca ami erre vár, jövő héten érdeklődjek, h mikor mehetek...
tutis, gumicserénél, ha hátulra egy BT16 megy fel az első maradhat szerinted?
úgy lesz
végül is most is így volt a legjobb!
akkor szorítok!
azért tegyük hozzá, hogy a biztosító ezeket a pereket szokta szépen bebukni.
De érdemes a motorkar.hu-s ügyvédekkel beszélni, ha nem vagy biztos az igazadban.
Oldklu! A 3 fekete polóval mi legyen? A héten megyek Bp-re. Írj egy SMSt (számom az adatlapon), aztán felhívlak hogy pontosan mikor megyek. Ég nagyon a pofám a dolog miatt...
Na megyek Aldi ba vazze,ost majd gyüvök vixxae!
Az enyém nem,az biztos,mert ezt a képet a netről pottyantotta valaki,de érdekes!
Nem utaztam el,mert történt egy kis baleset a családban ,aztán az éjjel műtét,és nem lehet menni sehova a Jennykével,tehát ha az idő engedi,egy kis gurula belefér