Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ettől csillapodik a kormányod lengése?
Xeva!
Na ez mi-meghogy?
Gino?
Hello Kykee nem jársz valamikor Keszthely irányában? kiváncsi lennék arra a gsr re pláne a hangjára
a helyszínelő csak adatot rögzít.aki leellenőrzi,jóváhagyja és kiadhatóvá teszi az a közlekedési előadó.ellenben ezt 3 munkanapon belül ki kell adnia a károsult és a károkozó kérésére.
Nekem a gyári hátsom 6000km után odalett.Az elsö teljesen jo,Tybee papa kezelésbe vette.Használd egészséggel.Gumicserénél a ContiSportAttack került fel,jelenleg 8000km van benne,ugy volt hogy idén már aztis lekell cserélni,dehát,nemkell
biztosító saját hatáskörön belül felülbírálhatja/és meg is teszi néha/a rendőrségi határozatot.pl veszélyeztetés esetén
ez azért van, mert mész mint az állat. Nézd meg sipiapit, aki 15.000-et megy el egy hátsóval

Fatal, mindig hívj rendőrt, ha elismeri, ha nem. Akkor nem kötekszik a biztosító, nem vonható vissza a papír, és ha személyi sérülsed van akkor kötelező.
és reménykedj, hogy a nyári ítélkezési szünet előtt véget ér ez az egész marhaság.
Az összes rendörségi jegyzökönyvet,vallomásokat,helyszini rajzokat a rendörségen kell kikérned,egy kérelem ellenében,amit ott irsz meg.Én pont ezt csináltam ma.
Szoritunk érted!
Hát sajnálom énis a balesetet.Én ügyem jövöhéten kerül át a biroságra,30napon belül meglesz az elsö birosági határozat,tárgyalás nélkül.Bizzunk a legjobbakban.
MotoPityu!
Te meg gyere ki ide,és élőben hallgasd meg,úgyi jönnöd kellene a telódért,és akkor a gumira is találunk megoldást talán....
Gino,Te holnap jönni kinaifogyasztásra ide hozzám? Ha az időjárás engedi,akkor várlak szeretettel!
Figyuzni kell nagyon! A legjobb ha kissé "paranoid" vagy motorolás közben! Sajnállak a történés miatt,remélem hamar rendbejössz,és a motor is összeáll addigra!
végüli is igen
megrándult a vállam mert arra estem
most nem tudom emelni a bal karom, ami miatt nem tudok vezetni így elmaradt a hosszú hétvégés kirándulás horvátba :-(
persze ez legyen a legkomolyabb ami az életben megesik velem
csak ez már a második perec egy hónapon belül...
kezdek aggódni, hogy a következőt nem élem túl
mondjuk csak megjegyzés, hogy a helyszinelők adhatnának ilyenkor egy másolatot a jegyzőkönyvekből vagy vallomásokból...stb
elég lenne hozzá egy indigó...
Remélem azért Te megúsztad kisebb ijedtséggel
lehet, hogy mondtam hasonlót, de a jegyzőkönyvbe nem került ilyesmi.
Remélem a rend büszke őreinek nem mondtad jegyzőkönyvbe, hogy megijedtél, és azért volt a perec?!
ilyen lett :-(
persze hogy térítenek.
1-es álláspont a nyerő. Ez 100%
a ruha a motor tartozéka? nincs benne az értékében...
ennek ellenére lehet mutogatni a biztosítónak, térítenek belőle?
amúgy az eset, mert látom belejöttetek :-D

helyszín Pomáz, Szentendre felől, Esztergom irányába a vasúti átjárót követő egyenes szakasz.
Álló kocsisort kezdtem előzni. A sebességet nyilván nem tudhatom pontosan, de nem mentem gyorsan. 2. fokozatban volt a motor, az biztos. (ez ugye 0-90-ig bármi lehet, nem mond sokat) Mivel alig csúsztam pár métert tényleg nem lehett sok.
Az út jobb oldalában lévő kapualjból engedtek ki egy autót, aki így balra nagy ívben kanyarodott rá az útra. Amikor az előzést megkezdtem a szembejövő sáv üres volt, a hölgy pedig kikanyarodott elém. (szerencsétlen valszeg egyrész nem láthatott, másrészt örült, h valaki kiengedi)
Mikor észrevettem (tipikus kezdő pánik reakció :-( ) satufék, motor csúszik majd eldől és beleronygyol az addigra már lefékezett, álló autóba.
álláspont 1.: én szabályosan előztem, semmilyen tábla nem tiltja, a megengedett sebességgel hajtottam, a hölgy elém kanyarodott ki.
álláspont 2.: utcán száguldozó motoros belehajt a szegény miről sem tehető autósba, aki körülnézett mielőtt kihajtott...stb, stb.