Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HI Gino. Nincs. Tehát akkor kinek van? Legalább 3mm legyen.
Szia!
Mondtam múltkor, hogy keress itt az apróban, fórumon....sokan lecserélték sokkal hamarabb, ..... az lesz a legolcsóbb megoldás, ha találsz.
Azt hogy sokkos állapotban írtad alá azt hogy felelős vagy és erre hivatkozol? Miért nem mentség? Sajna tudok rá élő példát hogy emiatt nem fizetett a biztosító, mert a csaj később elsírta magát hogy sokkos állapotban íratták alá a balesetit..
HI Gyári gumim BT 014. Hátsó elkopott. 9000 km. Ez OK? kellene vennem a közeljövőben. Ötlet? Ugyanezt, mivel az első még OK.
na és azt is tedd hozzá, hogy ha a biztosító észreveszi a mókolást akkor büntetőfeljelentés és nulla pénz.
Meg ez NEM mentség...
"illetve egy nyilatkozatot is szokás írni hogy nem állt sokkos és alkoholos befolyáltság alatt, így később erre nem tud hivatkozni"

Ezt nem igazán értem? Teljesen értelmetlen...szerintem.

Ki fog arra hivatkozni később, hogy sokkos vagy piás voltam? Meg ez mentség...sőt!
Annyit azért még hozzáfűznék hogy ez az 1-2 éves motoroknál a legjobb megoldás, régebbi motoronál sajna már avultatás van..
Kis segítség hasonló esetekre. Balesetnél mindig maradjatok higgadtak. Szépen, értelmesen hozzátok a másik fél számára hogy Ő volt szabálytalan. Ebből kára nem esik, csak a biztosítása esik vissza 2 besorolást, ami éves szinten max 20 ezer ft.
Nektek akár több százezres károtok lehet, ezt biztosításból kell fizetni.
elő kell venni baleseti bejelentőt. Írjatok fel mindent, amin csak egy karc is lett azt is. Ruházat, sisak, motor, telefon, ezek szoktak sérülni, ne spóroljatok.
Ezután írjatok egy külön papírt amin kijelentitek hogy egyikőtök se volt alkoholos és sokkos állapotban.
Cseréljetek telefonszámot, és kérjétek el a tanúk számát is. Baleseti bejelentőre nem fontos a tanúkat feltüntetni, mivel akkor lehet kell külön tanú nyilatkozat is. Csak ha nagyon nem egyértelmű az eset, akkor kell a tanú.
Ezután nincs más dolgotok, mint betolni egy szervízbe a motort. Ne próbáljátok meg magatok intézni a dolgokat, felesleges. A szervíznek megvan minden, kapcsolatba van a biztosítókkal, ráadásul nem kell akkor arra várnod hogy mikor fizet a biztosító, mivel a szervíz bevállalja a megcsináltatást és majd utólag megkapja a pénzt. (persze keres is rajta) De ezt nem ti fizetitek hanem a biztosító..
MIről nem tudtatok megegyezni? ki volt a felelős? mert akkor nehezen fog fizetni a biztosító ha a felelőssége nem állapítható meg szerintem.
Írni kell betétlapot, illetve egy nyilatkozatot is szokás írni hogy nem állt sokkos és alkoholos befolyáltság alatt, így később erre nem tud hivatkozni.
szasztok
sajnos firkáltam egyet
Mivel nem tudtam megegyezni a másik féllel a helyszinen, hamarosan jön a biztosítója felmérni a kárt.
Szerintetek érdemes lehet mahinálni valamit a bringán?
pl még a szemle előtt feltenni egy törött indexet ami amúgy nem sértült vagy ilyesmi...
Alapvetően tisztességes ember vagyok, nincs ilyenben gyakorlatom. De manapság nem lehet tudni.
(Pl. amikor a kocsimmal történt hasonló évekkel ezelőtt akkor alaposan megszívatott a biztosító, mert nem ismert el olyan sérülést a kocsin ami pedig tényleg akkor történt.)
Szóval nem akarok keresni a dolgon, de ha lehet bukni sem szeretnék.
Szerintetek?
Hi Gekko. Ez az a dob amiról beszéltünk telefonon? Meghallgattam a videóid között.
Felcsúszott egy gyári gsr tankpad. Elég jól néz ki.
HI. Látom pörög a fórum.
Ennyire szar a helyzet, hogy lemondtátok a netet és nem tudtok ide írni?
Tudtam, hogy benned bízhatok
Oldklu, ebből kérek egy feketét, és egy sötétkéket.
Jó reggelt!
Morgen!
Mind a 3 napban eső várható...

Azé' nem mindegy milyen idő van, mert motorral járok...
jó reggelt ! tök mind1 milyen idő van, ma még dolgozni kell a köv. 3 napban süssön a nap !
Jó reggelt!
Süt a naaaap.

De a szél rohadtúl fúj....
hoppá a pdf nem teszi be, akkor jpg.
nekem nem kell tank ingyért sem parának kellene occoé de drágáé má nem mert akkkor jó a fényezett
Ismétlés a Kiselefánt anyukája:

"Jostét!
Tudom, hogy az öregre sz..tok, de akkor is mondom:
Jövő hét végén a Gyomaendrödön a termál strand területén motoros találkotzó! Fördés, henye, meg buli egyben. A sátorhely 150 m-re a medancéktól! Jóidő rendel!"
Tessék megnézni a neten és gyünni, mert ez "nem műanyag"!
Te Maci!
Csak így, ahogy van? A B-King felirat? Nincs valami spéci dolog körülötte? Ez egy picit egyszerünek tünik!