Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

á, nem szaroztam vele, mert eligazításra rohantam, de néztem, megáll-e, de mondom, semmi reakció....
Az a "statisztás" projekt kirrály!
Helló.06209282884.holnap délutántol hivhatsz mert délre viszem az aszonyt korházba.
jövőhéten megyünk füredre tesókám, koccolhatnánk eggyet hamár 260kmert elkullogok odáig
Akkor
K8-as bordó nincs, tudtommal. Esetleg olyan, amit akkor helyeztek forgalomba....főleg, hogy kb. 2007 júliustól 2008 alvázszámmal gyártják már a gépeket. (a behajózási idő, értékesítés...miatt)
K8-ban van fekete, ahol minden fekete,...... narancs tankos-faridomos...fekete vázzal,..... és fehér fekete vázzal.
K9-ben van full fekete -fényes- és -matt-..... világoskék fekete vázzal, ezüst farokidom, fekete kiputakaró, világoskék kapaszkodó, ezüst első sérvédő......"tört" fehér közép szürke vázzal, színre fújt első sárvédő és valami krómhatású kiputakarókkal...

Asszem....
Háj!
Az enyém is K8, ABS, de nekem a Gino szerint kicsit más az alvázszámom is, valahol 1-es van a 2-es helyett!
És szürke a váz!
Hi Öreg!
ezek szerint még élsz,és túlélted a virusokat
aha ,akkor a K8 as bordóknak is ezüst a váza?
Üdv!
A bordó GSR-eknek ezüst színű a váza.
Háj! Köcsög suzukisok! Mé nem hivtál rendört? Komolyra fordítva, tényleg sok a tetü, én is arra ébredtem, hogy jön a r kargos velem szembe, mert ő előz!
az is egy szakma,nem
bammeg te kúva vagy
de jót csapattam, ezen túl is én megyek a pékségbe kenyérért
mi az a 45 kilóméter
amennyiért én kaptam,még barbie rózsaszínben is elhoztam volna
de férfi szinben nem volt GSR amikor vetted
így van!
valaki útána kuksizik és már nem is kell néki,a k8 gsr fekete vázas! majd Gino elmondja........
Nekem tetszik így,a többi meg nem számít
akkor k7 és nem k8
mert k7 es,csak 2008 ban érkezett ide,valszínű