Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mint az oviban!
az csalás
Hát én mondta azt is, hogy rajt.....csak nem írtam ide!
akkor te csaltál mert még csak felkészülni volt
Hát jól elkéstél....
Én már régen célba értem....sőt, már lassan újra a start vonalra állok.
rajt
Ebédhez felkészülni....
"merre kell tekerni a KORMÁNYT!" genyó billentyűzet!
Gino belinkelt egy 4 perces megfordulást produkáló autóst,hát az hogy a tetves qrva anyjába kapott jogsit? Még azt sem tudja a szerencsétlen,hogy merre kell tekerni a kormány! Mit csinál ez majd ha hirtelen valamilyen vészhelyzet adódik? Van egy tippem: kb ezt:
a sok kaspó zombi......itt ebben a tetves országban mindenkinek adnak jogsit,csak fizesse be a lét ,oszt jól van?
És azt hiszik sokan ,hogy az a "menő" ha nem indexelek,meg nem nézek a tükörbe? Sok kis harmadosztályú gecimaradék,és ezek miatt(is) van a sok halálos baleset!
ma elém kanyarodott egy Suzuki.......főútvonalon, féktávon belül.....kifékeztem, majd amiko már nem volt hová menni beraktam a Kinget a parkoló kocsik és a Suzuki közé, majd mellé érve becsaptam a tükrét. Az ember fel sem nézett, sem a kikanyarodáskor, sem utánna nem reagált.....
Így van! Nanehogymámegmitképzelvazzeg!
Na ná.....
Hámmer.... hogyan képzeli, hogy én nem tudok róla.....ott lakik a házban vagy csak odajár és nem ismerem?
Hát ez borzasztó....
Pedig lehet, hogy most azok maradnak... A ringen spóroltam, viszont minden másban kicsit túlköltekeztem.
Két haveromnak is FZ 6 van , ugy érzem hogy a GSR - ben kicsit több van.
Hű de szigorú vagy Gino-bá!
Itt eléggé elfogultak vagyunk a GSR irányában,de azt kell mondanom ,hogy nem is lehet őket egy lapon említeni!
Én amikor vettem,azélőtt végigkostóltam a hornet-fz6n-gsr 3ast és utána már nem is volt kérdés hogy mellik áll alám
Üdv mindenkinek. Szerintetek összevetve a GSR 600 és a FZ6 melyik nyerne?
OSZIBÁ

Elérhetőség kéne.
Ha ilyen árakon dolgozol, akkor a BKING-esek biztosan rendelnének.
Azonnal jelentkezzen az, aki ott parkolt ma reggel (vagy még mindig ott parkol), békáson a házunk(középső 15 emeletes) aljában egy fekete GSR-el!
a pikcsör az naon perfekt na de az a fejidom az valami katasztrófa
na szavasz fogjunk kezet
Jó reggelt!

Kedd......