Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tudom,hogy nem sipi-é,de ő már vágja,hogy a kutyuli fejidom nélkül az igazi
ez nem Sipiatika féle,ez a gyári közepes fejidom,és qrva jól néz ki vele,a szelet nem tolja ,semmi külömbséget nem érzek,de nem is az a szerepe,200 ig jó szélben utazni
2008 6.hó!miért nem fekete a váz
nekem sem kéne,de ha neked kell ilyen plexi tied ....... sipi már lepasszlota,majd te is .............
akkor ez volt a járulékos veszteségnek nevezett dolog....
nem is neked írt bammeg..........
Már Te is fiam,butulsz?
Beszótál vazze? nesze
Mint Gekko-é,csak neki van zombibeszarásoskoponyája
istenem hogy néz ki azzal a fejidommal
19000.....
Ez érthető ár....
De ez bolond.....
Csá

te nem ilyet akartál (70208#)
Mi van, hova lettél?
Jaaa, elmentél becsomagolni és futárral ideküldöd? Mindez benne van az 5000-ben?
Te egy úr vagy!
Sok?
Köszi....
Sziasztok!

Valakit érdekelne ilyen?

- Egyes sebességfokozatban a modul feloldja a biztonságtechnikai tiltást (ezt a könnyebb kezelhetőség érdekében alkalmazzák a gyártók), mely jobb gázreakciót és több erőt eredményez.

- Második és harmadik sebességfokozatban a modul feloldja az elhaladási zajvédelmet (ezt a zajkibocsátás csökkentése miatt alkalmazzák a gyártók), mely jobb gyorsítási tulajdonságokat eredményez.

- Annyi baj van vele, hogy akármelyik sebességfokozatban van állandóan negyediket mutat a visszajelző. Az üres az marad "0"

- 10.000 Ft
5000
Nem az, csak refinálság........
Majd megmondom mindenkinek, hogy mikor rajt, miiiii......?
És még mindig eladó a kis HD kameraaaaaaaaa!
Mi a fax van bazz,büdi vagyok,bagy mi a retek? amikor beírok ,akkor eltűnik mindenki?
GINÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! Mikoó kicióccókínai?
He?
Hűű bazz! Káj kartársat le"fasz agyerekeztem" oszt 1és fél óra múlva itt fékezett a "Gekko-Művek" előtt
De nem "dzsihád" céljából érkezett