Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Felőlem.....
jóreggelt
Meglepõdnél, ha tudnád milyen korán kelõ vagyok! akkor most ide bármit írhatok?
Én nyugodt vagyok, mindig...... engem csak késsel lehet megsérteni, megbántani...
Haggyad má magam.....engem megbántani..... nem tudsz te olyan korán felkelni....jaa, az az aranynál van....na mind1
Ezt sem sikerült rendesen elolvasnod.

thebear #70385 ma 21:52

"úgy érzem, a te első túrán való beavatásod nagy verés lesz..... "

Erre ezt írod : "Ellenben te ha még viccből is (bár ezt nem jelezted) verést igértél neki."

thebear hozzászólása végén a fetrengő szmájli általában a poént jelenti.....nem pedig egy hasfájós kis animációt.
Utaltál rá viccesen, nem bántóan, csak ezt Maci (és mindenki más) úgy értelmezte ( ahogy szándékodban állt ), hogy valaki buzizza őket. Most megbántottalak? Nem az volt a szándékom!
De azért hívlak holnap,csáá,nyugodjál meg,nem bánt senki sem,
Hú de xar vót ez

Akkor most olvasd át még annyiszor, amíg 1x is találsz benne olyat, hogy én lebuziztam valakit is! Azt hiszem örökké olvasni fogsz!
Én általában szó vicceket faragok, vagy többértelművé teszem mások szavait, kijelentéseit....vagyis mondhatjuk úgy is, hogy kiforgatom a szavakat.

Tehát értelmezd amit olvasol, mielőtt leírsz olyat, kijelentesz dolgokat.....amik nem is úgy vannak, voltak.
Szeretlek!
És a többieknek szól,hogy kuss legyen,ez nem "olyan" szeretlek!
Jé,tényleg nem én buziztam le fndiéket
Há má fáratt amaci,nemvan képben e
de tényleg kicsit piszkoskodtam,amikor piszokmódon el akarták majdnem ingyéé megvenni a kámérámát e!
Totor,köxii,Valaki végre tisztánlát Riszpekt
basszus, siettem visszaolvasni Bocs Gekko
holnap bemegyek a nagykerbe és onnan felhívlak majd,hogy milyen és mennyi
Maci bocs, hogy beleszólok, de végigolvastam a hozzászólásokat, és Gino buzizta effendiéket, Gekko pedig nem küldött el a picsába! Ellenben te ha még viccből is (bár ezt nem jelezted) verést igértél neki. Más is mellre szívta volna!
Mellre? Nincs is olyanom! vagy mégis?
na most üsszezavartatok,de most lassan mennem kell karácsonyfátdíszíteni,mert hamarosan jön a Jézuska!
mindenki viccel,csipkelődik,én sem mondom komolyan amikor azt mondom hogy (kis buzik,meg nem buzik) melyiket is? már nem is emléxem
Nem hiszem hogy valami baj lenne,ez egy qrva jó társaság,talán néha kicsit messzire megyünk az ugratásban,de ahogy mondtam már egyszer régen,azért nem buzi a társaság,sőt,szerintem gusztustalanul hetero,vagy nem
fenyegetés? Dehogy Lebuzizod fdniéket, elküldesz minket a picsába ( fuck off)
Viccelek, ne szívd mellre.
szega.....mondj (számomra kifizehető) árat nekem SE blútyúkos headset-re.....a 007 az mennyi?
Jó8! Nagy meleg volt ma itt
Tudod, normál testalkatúnak kell lennie, mert arra készítenek alapból is ruhákat.
az is profi,és költséghatékonyabb habár a sok kaja amig belenövöl......
Nem, nekem a Dainese gyárban csinálták. Én meg belenőttem és jó.