Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, hanem mintha rángatna pattogna az eleje, eddig is csinálta, de a ringen a rövid féktávoknál kurva szar volt.
basszus ezt irhattad volna reggel is és akkor ma meg skubiztuk volna délután felé

ha holnap délután jó neked akkor valahol találkozhatunk 18 körül

véletlenül nem a tank kitámasztó pálca hangját hallod
Olyan "sercegős" hangot hallasz?
Most csak a szerviz manuálban tudom megnézni , a szivo toroknál van keresztbe ugy látom?
Szia Gino lenne egy kérdésem, mert látom te vagy köztünk a legműszakibb.
Az első fékkel ha erőteljesebben fékezek olyan mintha darálna, nem egyenletes.
Mi lehet ez?
Légszűrőház.
Emeld fel a tankot és látni fogod, miről beszélek.
Szia. Magyarul mi az (airbox) ?
Előfordult (t) GSR-eknél, de inkább K6-ra volt jellemző, hogy az airbox mögött lévő (fekete) merevítő vaspálca, ami a két váz oldalát köti össze, eltörik.
Ha még garis a vas, akkor be kell menni egy szervízbe és garanciába intézni egy másikat.
Ha nem garis, akkor saját erőből veszel vagy ügyesen meghegeszted, de pontos legyen.
Szia. Erre én is kiváncsi vagyok, mert hasonlot én is hallok. Inkább olyan lasabb haladáskor 3.4. fokozatban 4000-5000-6000 fordulaton korcogo hang hallatszik. Nálad is hasonló a jelenség?
Háj! Nagy itt a csend megint!
Hali all!

Segítséget szeretnék kérni egyik tapasztaltabb gsr-es kollégától.
A problémám a mocival hogy furcsa hangokat hallok a levegőszűrőtől,mintha zörögne benne valami,most 3400 km van benne és mintha erősödne a zaj.de lehet hogy az mindegyiknél meg van?!
benne lennék abban is,persze ha valaki ráérne hogy találkozzunk és mondana róla véleményt.mert inkább veletek nézetem meg előbb mint a szervízzel( kitudja mit mondanak nekem)

Előre is köszi!
fndi és nopara előnyben ha jól tudom ők bicskeiek és közelbe vannak
Akkor jól gondoltam, csak nem voltam benne biztos. Jaja, muszáj, ha már ilyen sz.r-ul sikerült a horgászat, kellett egy kis sikerélményt szerezni Jó kis gurulás volt.
Szia!
Igen én voltam,látom halmozod az egynapra juto élvezeteket.
Ákos! Te mentél előttem a vasútállomási körforgótól befelé a városban?
http://www.youtube.com/watch?v...
Hát ez nem semmi!
Ha ismeritek, BOCS!
Én is a számot!
Egyébként eljutott hozzám a híre, hogy szlovákiába menet a 3 orás út alatt vízholyag nőtt a fenekeden!
Occo leokoplast meg gyanta helyett leszedi a szőrt!
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!
Akkora széltolo' vagy!
Ezért hálábo l én doblak ki a repűlőböl a nagyi esernyőjével a kezedbe!
Nem írom ki ide, hogy kit illet! Tudod, mi?
Ezt hol találtad? Veszek egy Motor revűt! (Ha nem ugratsz! )
Köszi a hírt!
lefényeztettem a műszfalat is mint a tükrömet,tojok a plexidre pedig lealkudtam volna 8ezere (kereskedő vok)Oldklu is már 10ezer hunft-ér csinálja az ülésem
Köszi az ajánlást!
A fiam számát adom meg, mert neki volt SV-je. (Először 650, majd 1000-es, de a 650-est szerette igazán.) Minden tud rola, tehát értőbb kezekbe kerűl a barátod!
70/4103063
Mint a legyes kakit!
Na igen! Csak átdobja a másik kertbe!
Para beszélj Fndi-vel keddtől szombatig 3500.-ér nálla lehetne!