Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem duzzog! Adjál 7.500.--öt cserélgessük! Páros héten a tiéd páratlanon az enyém!
oké a tied
oké a számom 06703119270
igen k8 as de szerintem mindegyikre jó.
Oké gyere megvan!
Hali!
Szerintem átvenném!
No Mister! Há hent(esvé) fekete + 1 gsxr750 k4 volt a társam! Bizti, hogy nem találkoztunk, me figyuztalak! Tegnap olvastam , hogy ti is Agárd, de ti akkor már elmentetek. Egyébként van 1 ismerősöm SV-t venne, de fél a kényelmetlen üléstöl! Téged ajallottalak neki! Adsz számot vagy irjam az övét?
+fürdött a mobilom
k8-as
eladó, honda cb hornet 600

ÁLTALÁNOS
2001. 5.hó , fekete, vizsga: 2010.04.18, 24.000 km, 1. tulajdonos,

MŰSZAKI ADATOK
4 ütemű, 600 ccm, 4 hengeres soros motor, 208 kg,

LEÍRÁS
Honda CB 600F Hornet, Puig fejidommal, ledes irányjelzőkkel, jó állapotban eladó.

ÉRDEKLŐDNI
telefonon egyeztetett helyszínen
telefon: 0630/3804193
panczelistvan@t-online.hu
irányár: 820 000Ft
Tyűűűűha,,,tényleg az én GIVIM meg még ott van nállad..Lassan elmegyek érte
Üdv!
Ha kell valakinek, van egy mini légterelőm konzollal.15 ért.
Üdv!
Azt hiszem öltözöm, megyek egy Dobogókő-Esztergom-Visegrád fellegvár-Lepence-Szentendre kis kanyart. Mobilom bekapcsolom, azt hiszem.

Pá!
Szép jónapot Mindenkinek!
MotorRevű júnis 7. oldal. Ismerős motor ismerős nyereggel. www.tommot.hu. Klucsuk Tamás 06 1 796 0333. Nem is tudom kinek a fia?
Kék GSR a Tiéd?
Űdv Néked!
egy 7-e keménylegények
fényezőnél volt a kutyu
Akkor meg miért nem jöttél tegnap?
Ritkán van szombaton és vasárnap a MERSZ. BR Organisation van, de ott tömeg van és csoportbeosztás szerint megy a dolog, 3x20 perc, ugyanannyi pénzért. Tegnap előttünk ők voltak és a Hungaroring parkolója full tele volt motorokkal. Az esti Mersz szervezésen meg kényelmesen elfért mindenki, a saját tempójában.

Na léptem, legyetek rosszak!
tudod,hogy nekem csak szombat,ill. vasárnap oké!+hétfő.jó barátok+ jó pálya,imádom
Május 22. a következő, de az úgy néz ki részemről kimarad. Június 4-re megyek. Tényleg gyere most már, ezt fogod csak igazán élvezni!
irigykedem
Már megint nem tölt fel fotót...
fotó1
fotó2
fotó3
Gyere is Para! Ezek a fotók az előzőn készültek, az ujjak még nincsenek fent.
Az utolsón természetesen nem én vagyok...
Nesze neked éneklő cipö! Tyúúú ott repült minden, de még a bálna is!