Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondtam már hogy állj le az anyagról
Hú akko nem gyalog részegen történt?
azért is írtam ide,de szar volt....
Csá Para! Még szerencse, hogy az álmok nem válnak valóra!
következön ott leszek! Gino azt álmodtam,hogy elestél vigyázz magadra
Jóóóó reggelt!
Arra "sétamotoroztunk" mi is, de nem mentünk be! Tovább Pákozd - Sukoró - Érd! Késöbb indultunk 1 órával!
Jó reggelt!
Te minek vagy fent? vagy lesem fekdtél még?
Nekem melo'!
Kalocsán gyorsulási verseny van ma! 10-18 -ig tart.

Űdv mindenki másnak is, aki nem tud aludni!
Jó reggelt!
egynapos program?
Sziasztok GSR tulajok.Július 27.én Falunapot tartok itthol és gondoltam milenne ha egykis talit rendeznénk.Persze ha lenne rá lehetöség meg jelentkező.Veszprém megye Pápától 10 km re Vaszar község.Ki jönne el?
A célegyenes végén az egyik visszafordító túl gyors volt. Azt gondoltam gyorsabban is be tudom venni, nem tudtam. Az ív így nagyobbra sikerült.
Aztán a legutolsó körben a cimborám a Mansel kanyarban bevágott, azt hitte lassabban veszem be... hát gyorsan vettem. Imádom azt a kanyart. Necces volt, nem tudtam az íven maradni, így kisodródtam. De vissza is tértem.
Hol mentél ki a pályáról? Sikán?
És Baripeti is rá fog kapni... Ez volt a harmadik Hungaroringem, és egyre jobb és jobb. Ma már kétszer jártam pályán kívül is, de sebaj! Ami jó az jóóóóóóóó!
Előztem is pár motorost, gumi is kopott rendesen, tolom ki a határaimat, legalábbis a fejben lévő korlátozó félelmeket.
De kva jó volt...
Az a pálya mindig jó....
Ej de jó volt ma a Hungaroring...
Yamahaworld is forgalmazza.
Forcefield egy Angol cég, (manufaktura) gyártja... Honda Dream forgalmazza, máshol nem is láttam...
Üdv Mindenkinek! (Már aki most itt van!)
Tb.-Agárd magvolt, halászléval nyakonöntve. Ott a falú végém MOHOSZ halfogó és főző verseny! Hallé=*****
Agárdon és Tárnokon,, meg Érden jött velem szémbe 1-1 Klántag!
Utat lerövidítettem, tel hassal kicsi ez a vas.
Széles Utat, Jó hazatérést!
Háj!Para, jók a képek, szép a kutyuli!
akkor engedjen vizet a mosogatáshoz, mi meg uzsdgyi ( jaj de szép szó )
maradok!a csajom idegei is végesek sokat + enged így is
akkor most
euroring