Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ez az irány már szimpibb he!
Üdvözlök minden kedves idelátogatót a tanuljunk gyorsan, hétköznapi nyelven görögül ....topikban!
azért nem olyan gyenge az a GSR
hülye !
Gino a ugató! Mentségére legyen mondva hogy akkor is "ugat" ha valaki tanácsot kér vagy infót a GSR ről
(Mondjuk a ledes témában nincs a szeren annyira.... Okoska ) de ez nem lényeg
Kövér vagyok , busa kell a gyorsuláshoz , a gsr nem bírja a habtestem !
Siga-siga file,giati to Busa ine poli dinato vre=csiga,csiga leszel a busával is!miért mondod neki
menj te p...ba

ja
Ok! De azért jó volt a beszólás mi?
Te tudod mit veszel. De nagyon vigyázz magadra, mert ha nem és túléled akkor elrugdoslak így ismeretlenül is a következő motorkereskedésbe, venni egy robogót...
Busaaa? Te tényleg nem vagy normális! Fel vagy véve! És megkokizom a fejed ,de nagyon ha nem vigyázol magadra ! Siga-siga file,giati to Busa ine poli dinato vre!
Még, hogy nem lehet kanyargálni ? Utassal is...nézz át a haya topikba. Csak egy nevet említek....zmenyus
túlfeszitedahúrt
kamúból mondtad nekem is,hogy nem tudok motorolni
Azt is beszéltek mindig....
Te sem ismersz... te beszólásnak nevezed és hozzá(d) szólásnak...mert olvasom, amit írsz. Oszt van valami beleugatni valóm... ez van....aki ide írogat..az legyen ezzel tisztába és vállalja ennek a következménytelenségét!
Én ilyen szabadszájú savazós vagyok....de nem kell komolyan venni tőlem semmit, de azt biztos!
Ezekkel a nagy szarokkal nem lehet ám jókat kanyargászni mint a gsr-el. Az XX olyan fejnehéz , hogy majdnem eldobtam a körforgalomban a piacról kijövet ! Még most is ver a víz , de olyat gyorsult a pályán , hogy horpadt a homlokom mocskosul ! Az egész motorcsere a holnapi napon múlik , ugyanis vizsga lészen forgalomból . Na ezért mit fogok itt kapni , hogy jogsim sincs és motorozni se tudok , hűűű !
menj te a f...ba
szerbusztok!Érdeklődnék hogy hol kaphatok remek plexit a GSRre?Valaki esetleg?
jó van mán lényeg az új gépsárkány!majd megvársz mindig ha gurulunk
A merész váltás az az autóból gsr-re volt nulla tapasztalattal .
én nem basztalak le,csak a véleményem ugattam el,a merész váltásról azé még zöccségesek vagyunk!
Szeva ! Nem mertem írni , mert mindíg valaki lebaszott valamiért . Busát , XX-et most is kipróbálhatsz , van egy-két elvetemült jó vevőnk aki motorbuzi .
Jó estét Királyok!szeva zöccséges hol voltál bammeg grat a géphez!végre kitudok probálni 1busát
Sokszor beszóltál már nekem , de bírom ha építő jellegű volt . Itt egy újabb lehetőség , de csak NEKED : tegnap leelőlegeztem a busát , mert úgy számolják be az én kék kis csodámat , hogy még pénzt is kapok érte . A labda a tied lehet fikázni .