Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is, én is!
Üdv!

Na tehát. 99% hogy 2009 Május 10 én. Program van!
Abdul és Syrus élete első ejtőernyő ugrását fogja végre hajtani.
Helyszín: Dunaújváros.
Magasság: 3500 méter.
Ugrás típusa: Tandem.

Fognak e félni? Nem! mert az adrenalin 130% lessz
Ha lehet minnél többen kisérjük el őket.

Kisérők:
1. Sipi
2.Hojti
Jó reggelt!
Brummogó Dr.!
Összejött 25 a gs-R trikóból. Küld át a Bociking emblémát, megkérdezem, hogy mennyiért csinálnák meg a programot, ha jó az ár, akkor hozzácsapnánk a másik megrendeléshez.
Neked mind a két himzés rámegy a trikódra?
Vagy az egyik a gatyádon lesz, a másik fent?
Jó fej vagy.....te mindenhonnan úgy mész el. hogy közben ott maradsz?
Egyébként már le is szedted? Nem látok olyan dolgot az oldalon, amit kéne....
Jó reggelt engem is útálnak már itt,senki nem beszél velem....... húzok is dódózni...
mit tudsz,te?maradjál már meg magadnak,meg a fasz véleményednek,,,,,sok embert elmondanék aki téged rühell..biztos engem is,csak én nem ringatom bele magam abba hogy engem mindneki szeret,ellenben veled........ja és azért motorozom ennyit,mert nekem ezt dobta a gép,,,közöd?,,,na leszakadhatsz rólam
Szerinted milyen?
Remélem összejön!
vagy a képeken már a jövőt látjuk
vagyis 2009_05_15
nem értem mégiscsak volt tér-idő ugrás 2009_05_05
nem tudok aludni
Na, jóccakát gyerekek, elmentem pihizni.
Köszi! Holnap Mutatom be a városfejlesztési bizottságnak
Két lehetőség van:
jó lett
msn! Írja 2 perc, csináljak meg valamit! Megcsinálom a pali meg elmegy aludni addig! Igaz én mondtam, hogy megyek!
www.raam.hu látányterv (raamazuri)
te miért nem alszol még valaki erős karjaiban szépség?
amit ma megtehetsz... megteheted holnap is
próbáld meg...tudod hol találsz meg. Lejáratni meg lejáratod te magad.
szerintem mások helyett te ne beszéljél,,,,téged is csak elviselnek,,,,de a hátad mögött meg köpködés van ,,,bizony ám,,,,
Most nézheted Gino! Csak megcsináltam, de most már tényleg húzok! Holnap sok a dolog!
na és még annyit, hogy nem tekintem feladatomnak a nagyérdemű szórakoztatását azzal, hogy visszaszólok. Nekem igenis angy eredmény, hogy egy 240kilós mocin a majrécsík nem nagyon látszik, a 200-as gumin. Neked, akinek az élete a motor, és másod sincs nem az. Ez van. Tudod, elgondolkodhatnál néha, vajon miért alakulnak így a dolgaid. De ebbe inkább nem megyek bele. Talán az LFP topikban válaszolnak a te nyelveden.
mg neked tartozom ezen kivűl,,,egy szájba baszással......mert elég volt ebből,hogy mindenkit le akarsz járatni,,,,,rendőrt még úgy sem basztam szájba,,,,bár te nem vagy rendőr,mert korrupt kis hugytócsa vagy.......szánalmas,,,,,többet ne is szóljál hozzám,,,ha találkozunk ne köszönjél,,,,,,tőlem 10méterre legyél mindig,,,mert neked ugrom azt kitépem a gerince....ja azt nemtudom ,,szóval letépem a fejed és a torkodba hugyozok,,,,na csá