Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hányszor ígérted te ezt már...elszálltam? Szerintem nézz már tükörbe, kivel nem motorozik senki innen....
némi képpel tartozom,de ezt nem egyszerű lementeni,,,,el is mondtam neki,,,,meg is beszéltem ele,,,,,,,,LFPben is a napokban,,,,de mi a faszomközöd van hozá te lepatant büdös kotvány kis klumpet köcsög?

holnap bevszem a citibe a 3000.-et,,,azt rá is szarok,,,,,,,mi van?nagy az arcod ,meg igy majré csik,meg úgy,aztán meg mikor kapod visszafelé akkor meg hosztizel mint egy kúrva te köcsög.....leszarom,hogy szóba állsz vagy nem,,,,,,ki a faszt érdkel-sz........elszállt az agyad a B-Kingtől,,,,,,ez is lesz a veszted te gyökér,,,,na húz a faszba te nagyra nőt féreg
sleep well
na szép állmokat
kykee, tudod, nem vitatkozom veled...normálisan úgysem tudsz beszélni. Te, az a veszprémi Citibank marha messze van neked úgy látom. És ahogy hallom Tsanyiéknak is tartozol némi adattal.
és még ki sem kell ugrani
Én a feléért megoldom, hogy itthon maradhass, ok?
ott van a kockás inges mellett
mért nem retúr jegyet kell venni mi ebben olyan drága, ezért a pénzért 2* bécs oda vissza
meg elég kicsi is... nem látom sehol
Nehéz is!
Ernyő nélkül meg csak a felszállást kell fizetni.
Jó csaj a Szófia? de 2007-es? Elég fiatal, fúúúúúúj!
csak nem bírsz itthagyni minket
vagy ugrunk egy ernyővel hárman akkor az úgy már gazdaságos
2007
Szófia (volt ilyen is)
Jó estát alles

csinos lett a Pitykó vasa és látom mát ruhára is be invesztált nagyon helyes.

sipi valami teszkós ugrás nincsen elég 1800 ról is egy 5ösért kamárát is megoldom sk
kipróbálnám és az felér majdnem annyival hogy nekem fizessenek, mert amúgy sztédülök de legalább egyszer, naaaa
Szép jó estét!
Itt sem vagyok, csak beköszöntem! Kicsit befáradtam a délutánba és az estébe.
Felpattantam a bringámra, legurultam vele a Deák térre a Gödörbe, vettem egy Magyar Nemzetet, iolvastam és megittam 3 korsó hideg sört!
Aztán jött a többi.......

Most meg húzok az ágyba!

pápá
veled mizujs drága msn
szia ! hátha "az erő veled van" akkor lehet úgy is de így lenne a technika állítólag. azért a GSR menne talán... vagy elég lenne így néznem
Szia!
50000km? Az meg hogyan?
Ez elég új motor... A kékkel mi lett/van?
jó estét mindenkinek ! van itt még vki v már alusztok
Szevasztooooooooooooooooooook heeeej de jót verettünk LaciPitykóval,,,,,,,,,,nagyon szép lett a motorja,,,,be is fostam a gatyámba azt estig úgy gurultam,,,,kicsit le is pakoltam a vasat a kanyarokban,,,,,Maci,lehet utánam csinálni,,,,de ne a nagy pofáddal.......



Pitykónak ma meglett az 50000km,,,,,,GRatula Pitykó épp a műszerfalat fényképezi
Május 10. van betervezve, NB1 miatt alkalmazkodunk, ezért lesz vasárnap.