Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm a segítséget!
Szevasztok klánerek.

nopara:adj már egy msn elérhetöséget,beszélni akarok veled.Köszi
igen, le kell venni, de csak a felét, másik felét meg kilazítani.
Üdv kellene egy kis segítség,feltettem egy bukócsövet de az olajszűrő és a bukócső között kb 1 cm távolság van kérdés ez elég, hogy ha ki kell cserélni az olajszűrőt, vagy mindig le kell venni a bukócsövet?
Te kis pedáns!
Drága ,, tesvírem ,, remélem igazad van.. Mivan veled, mesélj vmit..
ez az öcskös....nembaj,,,az meg hamar visszajön,,,még több is!
Sziasztok!
Végre itthon vagyok, mondta apu az üzenéseket, utólag is köszönöm! Képzeljétek 2 kg t lefogytam és ömm olyan vékony lett a lábam, mint egy 5 évesnek.
Itt meg tiszta por volt minden De már ki is takarítottam.....
Jéghokisok voltak nálad amerikábúú?
basszátokmeg szakad a hó
Á, nincs mitől félnem.....az NBH hivatalból jött, a belső ellenőrzés tavaly nézett meg amikor kocsit vettem, az APEHET meg azért várom, mert kifizettem tavaly a hitelemet a motorra meg a mostani vásárlás....
35 éves fa ablakok,ajtó ki,,,,zsír új műanyag be.....mit értetlenkedsz?kérsz egy pofont,hogy megértsed?vagy te most magadból indúltál ki?te ezt csinálnád mi?
KIbaszottúl nagy szókincsraktáram van,,,,vannak olyan szavak s amiket úgy sem értenétek,azért nem használom.....pl ugyikábogya............meg néha egy kép felér 1000szóval,szóval befogolhatod a pofcsidat hülye mobilos
na mennem kell,építek egy kis társadalmat..... Csá ordinárék!
ha visszaépítetted ,akor minek szedted ki?
kevés a szókincsed ,azért dobálsz képeket ide rehabmobilostesó?
Aztán meg én, és ezt kapolod,,,,a szőke vagy te ..amúgy is.olyan hülye vagy mint egy szőke...szöszimaci
NA,már bent is vannak az új nyílászárók ooooohhhh,jeeeeeee
Vót az "Embíháj"?na az nem jó!
Megy az Apeh Az gecire meleg szervezet!
Idén már volt nálam az NBH most az APEH jön
Na tépek az árúbeszerzési körre MOTORRAL!
(és a "tépek" az csak max 55 kmh ra értendő,azt is egyenesen
És mielőtt valaki azzal vádolna hogy én is beleszólok néha,az nem beleszólás,csak segítek nekik kibontakozni!
Mikó gyüttök egy K.V.-ra genyók?
És az elmúlt napokban szomorúan észleltem hogy verbálisan bántani merészelték páran a Macit ,meg a Kájt(vagy Őt nemis? )
Ők nyomják egymást rendesen(hála érte ),de szinte kizárólagos joguk van erre,másnak nem kellene beleböfögni ebbe,mert elrontja vele a műsort!
Szevasztok! Jó reggelt! Kezdődik a Show!
Vakegerek,nem látjátok hogy a Káj kartárs csak felkészül a nyárra