Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

+nekik is
Igen-igen Én vagyok ! Kérdezték is , hogy nem akarok ezrenként szervízbe járni , mert az olyan jó a motornak !
gondolták:jön ez a fasz akit átkurtunk+jattol rendesen
Király volt . Amikor mondták a végösszeget úgy megijedtem , hogy hatalmas jattot adtam ! Ma bent voltam megint és imádtak !
Húúúúú soha nem veszek mást komolyan tapad már most
milyen az uj guma
nagy élmény!pláne mikor fizetni kell
Jobbulást neki és nyugi
Jobbulást neki !
Múlt héten voltam életem első motorszervízén . Olyan gizdán ácsorogtam a moci mellett , mintha motogp futamot nyertem volna !
jobbulást Tiger-fiú
Gyógyulást , jobbulást !
Nálunk is hasonlóan működik : - Hova mész ? - Motorozni ! - De nem is tudsz ! - Kurva anyád nem tud ! - Te kurva anyád ! - A te anyád tényleg kurva ! - Menj motorozni ! Hát így ! ! !
Hey. Nagyon nincsen jó kedvem Kis töki 17 éves fiam az
éjszaka rosszul lett. Irány az ügyelet. Délelőtt semmi sem változott.
Most jöttünk a kórházból, aztán megyünk is vissza. Jelenleg már infúzión van. Most este vagy éjjel operálják vakbéllel. Tudom, h rutin de a zabszem a gatyámban van.
ilyenek a Nők nekem + mondja:mi lesz akkor ha kezdődik a szezon....mindig az a kuva motor stb.....
amig Te dódóztál én gúrúltam
Nem-nem ! Sok munka , próbálnék motorozni /béna vagyok!/ , ha meg egyiket sem akkor a NAGYSÁGOS ASSZONY lebasz , hogy ne ide írkáljak van nekem más dolgom is ! Honnan tudja állandóan , hogy mi a dolgom ?
Gekkotól viszont igen
éjjel-nappal
Annyira azért nem ronda !
Szia . Érdekes lesz a távolmaradásom oka : DOLGOZNOM KELL ! Próbáltam az ide beírkáltak jogdíjaiból megélni , de nem megy !
Budaörsiek sokkot kaptak a sharktól
hun voltál napokig
Amúgy jó estét mindenkinek !