Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csókolom, sipi bácsi!
Gurulj be a melóhelyemre, wazze! Mert....
13h-ig itt vagyok!
Na helló!
Épp most végeztem a tisztogatással. Zárt udvar,szélcsend és süt a nap ezerrel. egy szál pólóban pucováltam. DE ! Amint ezt befejeztem itt.....öltözöm és menek be a városba össszzzzeee-vissszzzaaaa!

Amúgy meg ha ez így megy tovább tényleg el kell adnom
na csóközön
Gino után szabadon: Ezután lehet mondani ha valaki parázik,hogy Beindult nála a monokróm nyomtatás!

Monokróm mi?
Na tiszteletem a bandának,leviszem bicajozni a kiscsajt
De fénymásoló vagy nyomtató lehet, hogy van...
Sőt, nyomtató biztos van a gatyájukban! Egy színű, barna.

Foglalkozási ártalom mi,hogy állandóan lövöldözöl....
A plekóra rálógatni kicsit felülről,oszt már lehet informálódni... se telózni,se netezni,fogadjunk még egy qrva szkenner sincs ezeknek a fostalicskájukon....
átlőtte
Ha a monitort a hátsó ülésre szerelik, akkor csak a stunt riderek tudnak menetközben netezni...
Hát milyen niggermotorjuk van ezeknek? Nincs net meg ilyesmi,?
Amúgy igazad van....
Akik nincsenek itt, azoktól hiába kérdezed, hogy hol vannak, mert onn vannak és nem itt és ott nem lehet olvasnni azt ami itt van!
Ez nem vicces,a családot kihagyjuk a poénból,meg az öldöklésből is
És hiányolom a hiányzókat..... hol a pöcsben vagytok bazz?
Legalább is....neked azt mondta!
Nem lehet kancsókám,otthon vagyok a gyerekkel bazz! Asszony dolgozik....
Hello all!
GYere erre köcsi
ja ,megyek én is asszonnykámmal eladok még két akksit megy egy telefont azt mára jól is van
na ez a fórum is megdöglött vagy átment kispiacba,vagy min denki motorol már.....
Szeva Attika!
Nem adod el a mocidat mi? Itt a szezon vazze",ugyse birod ki....
Nem gáz,csak figyelmesség,hogy nehogy jöjjön a "csokiszelet" is a "szelek szárnyán",és akkor tönkretegye esetleg más ember munkáját.....
(de ez a Macinál nem müxött,vagy gatya nélül nyomta,vagy nagy volt a nyomás,és legyőzte a naci anyagellenállási eggyüthatóját)
Jóó reggelt!

Útólagós ! Boldog Névnapot Krisz.