Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maci arcára spriccelő spermatikumt sehol nem látom
nagyon jóó,tetszik,egyszer és átlátható,,,grat
király lett a kipu, grat
Grafikailag adott témával dolgozok, azaz csinálnak emberek sok templatet, azaz hogy hogy néz ki az oldal, és én helyezem rá az írásokat, adatokat. Szóval ez így kicsit nehéz, de ez még megoldható hogy plusz telefonokat teszek rá. Viszont az hogy mobilban legyenek a menük, az már flash programozás. Persze azt is meg tudom csinálni bizonyos idő alatt, de mivel elég bonyolult művelet, így ezt csak akkor vállalnám be ha kell az oldal tutira.
Ha nem akarsz rideg színt akkor inkább a pirosas színeket ajánlom, ez a template ilyen színben van még:
Ezt előbb ki kell rakni mert Gekko lebasz :

ha lehetne akkor a Maci arca legyen a háttérben,és az egér egy fasz alaku gecit spriccelő kúrzor legyen...köszi
a háttér babarózsaszín legyen, és kykee arca legyen az ikon, amire egy fasz alakú egérmutatóval lehet kattogtatni
én nem szoktam megállni én úgy teszem le a mocit,hogy 191nél leugrom
c905 sony ericsson,nokia 5800 a másik oldalon,tehát egymással szemben a fejlécen.......a háttér meg legyen halványan és ne kék hanem napsárga,mert a szebb ,meleg szín a kék az rideg....az egész egy telefon kijelzője legyen és azon belül klikkelsz rá a menüben,mmmint egy mobilban,,,érted?köszi
ja, annak, akik Bkingen gondolkodnak: éppen leér teli talppal a csizmám, szóal nem alacsony növésűekre van tervezve, igaz kykee?
oks..Van pár fényképed amit szeretnél viszontlátni az oldalon? Vaga esetleg valami infó? Küld át a mailemre..
hmmm,ha már igy belebonyolódtál ne fogd magad vissza....azt még ha olyan még bele is csapok......kiváncsivá tettél már
Sorry ! . .
Tehát "kiásatott" a gépezet,és most hirtelen felindulásból elmegyek vele ebédelni......
Csak hogy idetalálj majd egyszer.....
oppsz
Kár, pedig elkezdtem csinálgatni a látványtervet, ilyen is lehetne pl a fejléced...
én teljesen konszolidált vagyok,semmi féle képet nem tettem fel,ami erkölcsileg nem illik a lap jellegéhez
Tegyétek már ki a 18 as jelzést a fórumra,az isten bassza meg! a gyerekem már másodszorra kérdez rá ,odasettenkedvén a géphez,hogy"Apa az milyen kép ott?"
Mondtam hogy freskó,és gyorsan kerestem egy Sixtuszi kápolna képet,amin Michelangelo meztelen testjei vannak,eltereltem vele a figyelmét,de ha lehet ne nyomjátok a "Dokkolósakat" bazdmeg
kössz,de most nem.....azt hittem ez egyszerübb és gyorsabb
Az most kimarad sajna, annyira nem érzem a másnapos kutyasétáltatást
Vazzzzzzzzzzeg!