Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ááá énis csak délig gyúrtam az izomlázra és jött a viz csak nem lentről hanem fentről

már jó ha most beszólsz a vizműnek hogy kicsi problem a fagyott csappal és irják majd jóvá a vizszámla egy kicsi részét
majd motorozhatok veletek párszor ha kezdődik a szezon?lécci,lécci Imolával majdnem minden nap beszélünk msn-en,szeretném Őt is megismerni személyesen
miért mindig velem történnek ilyen szerencsétlenségek?valaki megátkozott biztos
voltam ám,de csak délig.kicsit rá kellett dolgozni az izomlázra.de előtte hajnalok hajnalán volt egy kis munkám itthon a ház körül.elfagyhatott a kerti csap és szerintem most olvadhatott ki.és arra ébredtem hogy súg valami.izgalmas volt hajnalban kibotorkálni,elzárni a vízcsapot
na mesélj, voltál ma korongozni?
hát ha erre vágysz akkor egye kukac
inkább hó mint eső .idén még úgysem lettem meghempergetve a hóban

csak ne hó
bocsi, csak gondoltam megkérdezem
E, mint Edőmér!
nemáá! már Te is kezded ezt az 'E' betűt?
A kérdés jó, Full-Gas az inportőr érdeklődj nála. Sajna nem tudom.
" E " betü van benne jóváhagyási papiros van hozzá
Annyi sérülés van rajta mint ami a képen is látszik, de a hangja kérpótol érte. Ezért 40 nem pedig 120 az ára
Eladom a gépem, ezért árulom a kipufogót is.
Sérültnek látom,csuszva volt vele?
hi
Szia!
Mégse tetszik a Bódis?
Hi!
Sziasztok! Gsr Bódis kipufogó eladó, 40eFt+kérem a gyárit. Ha valakit érdekel 30/317-74-23 ill. törött cuccom is van kölcsön.
Maci! Én soha nem bántanék egy rendvédelmist,még szóban sem nagyon....(naná,még a végén halálba büntetne! )
Hiszem és vallom hogy egy ország jövője a következőkön áll vagy bukik: 1. Oktatás
2. Egészségügy
3.Rendvédelmi szervek
Na ezek amíg nincsenek rendben,nyugateurópai fizetéssel,addig baszhatjuk!
Uff...beszéltem
Szerintem meg az a Nagy Farok,aki nem szerelmes a motorjába,az kis buzzancs divatgenyó!
És köszönjük a jövőbeni féláras lehetőséget!
(az eszelősök viszik előre a világot... )
Igazad van, de én egy nagy f...sz vagyok, aki szerelmes a motorjába. Amit rendeltem, az névre himzett, fűtéssel, gél töltéssel, spéci varratokkal és diszítő csíkokkal lsz elkészítve. Na ez itthon is csak a fele lesz, mert nem nyugodtam és 1000-rel szervezem!
A posta M.o.-ről 9.600 Ft vólt!

FNDI! Ne röhögj, IGAZAD VAN!

Lehet, hogy a motorom az ágyamba alszik tavaszig?
Én meg előtte a szőnyegen!