Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem a túrára az jön/megy aki akar, sosem volt tipus megkötés föleg ha még haver is az illető(k)
csá.
nézd meg itt a zsozsimura hangját illetve Kykee videói között az öcsimurát
A legjobb ár/érték arányú TÖKÉLETES, hátsó rész formavilágát megőrző sportkipufogó GSR-re!
Sziasztok!Valaki Gsr-re sport dobot tudna nekem?
Támogatom az ötletet !
De lenne is egy kérdésem "külsős"-(nem GSR)-es jöhetne,mert lenne sztem 1-2 arc aki biztos benne lenne . ?
Sziasztok!
Idomokkal kapcsolatban nem tud valaki olyan szakit aki esetleg csinál egyedit?
Köszönet Dr. fndi-nek! megszerezte a nyerget az átépítéshez.

Volt egy javaslata, mivel munkámból ki-befolyólag 2 hetente járok Lengyelországba és kicsit ismerem az útviszonyokat, ezért szervezzünk egy GSR túrát oda, ja, meg vissza! Aki diszidálni akar, az maradhat!
Javasplt útvonal:
2/A. Sahy, Zvolen, Beszterce, Donovaly hágó, onnan lejövet Jánosikova Koliba, sztrapacska, majd onnan tovább Ruzomberok, Lengyel határ,(ez is hegyi szerpentin szerü), majd "Karczma" a Beskidekben. Oswencim(Auswitz), a Láger megnézése,(belső központi és az egyik külső,- mert ott három tábor volt.
Onnan tovább Krakkow-ba, ott szállás. Ez az út reggel indulva kb 550 km, 7 óra a megállásokkal együtt, 14 órára érnén Auswitzba, onnan Krakkow még 1 1/2 óra, este 8-ra oda lehet érni. Ott a Starij Ryneken szuber kis jazzklubbok vannak! Igazi fiatalok tanyája, de ezt szigoruan gyalogosan.
Másnap a Wawel (kirélyi vár) megnézése, este megint a Rynek.
3. napon indulás Zakopaneba, ott csavargás, hegyre fel, esetleg elmenni Chorstyn-ba, ez volt a Lengyel-Magyar közös határ egy kedves XV. századi várral és a sebessodrásu Dunajec-cel, amin farönkökön hoznak le a Gurálok, a helyi favágók, persze pénzért. Másnap indulás vissza a Szlovák Tátrán keresztül, megálni még Ótátrafüreden (Stary Smokovec), és lassan hazafelé venni az irányt, bár még ott is lehet menni egy két helyre. DE: ezt több részletben is lehet csinálni.
Na, ha segítetek megszervezni, akkor ez egy jó 4 napos, kb 1200 km-es túra lehetne! Egyedül nem csinálom!
Üdv: Oldklu
Céges. Keresztre feszítenének érte.

Káj, kykee, vagy akárhogy hínak téged, az a szerencséd, hogy sánta vagy, ezért nem bántalak De leszel te még ép. Azaz egézségesebb, ép már soha, sosem voltál
Talán nem jó rajta a kikapcsoló gomb? (kykee megcsinálja ) ...vagy vedd le az aksit.
Megvan! Halkítsd le.
ha nem lennének olyan emberek mint te, akkor miből élnél meg?

ne sírjál már,te exheteró....
nem lehet
hali drusza Vasárnap begombázása után mentem pár kört a vassal,
Ülés átszabás nem lessz? Nekem ajánlottak egy kárpitosmestert,majd kiderül hogy átszabás vagy átbaszás lessz!
Hellóóóóó mindenkinek
mentél volna tűzoltónak, ott mindig meleg van ha melózni kell
na kellett neked ilyen munkahely
Kapcsold ki este a telefonod....
Örülök neki, hogy mehetek megint kergetni a sok köcsög bűnözőt.... -10 fok van. Jóóóóóóóóóóóóóóbbbbbb hajnalt.
Köszönöm, holnap hívlak! (Most este már nem akarlak zavarni. Levél freemailon ment!)

Nagyon köszönöm a segítséged!
Oldklu
...és vajon rezgőre van állítva ?
akkor úgy rendben van
...mert kismértékben gyógyszer !
..előtte volt 1kis házipálesz
ilyenkor fehéret kell inni
Csak sima vörös félédes ....