Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az kira,hajrááááá ja itt a tavsznak frisss lehellete,hagymát ettem hehe-hehe
lehet h hétvégén leszedjük az idomokat és irány a javító.. hisz már mindjárt tavasz! aztán kipucsere és gooooo!
szija
Jót estem
Sziasztok!
jó ST-t!
Jó estét
Én most vettem le,sérülés mentes.
Halleluja.

Nem tud valaki elado bukogombát?Szombatra -20fok,ideális motoridö
Jó estét!
a szabálysértési eljárás megindítható 6 hónapon belül. Az eljárás az elindítástól számított 30+30 nap.
A bünti nem a rendőrségnek megy, azt az államnak kel fizetni.
Lehet összekevertem.
Az ilyen esetben igen, 6 hónap az elévülési idő.
De azért kellett volna valami írást küldeni róla, bár ki tudja.
Majd thebear kijavít, ő tudja biztosan.
most olvasom h késett a mikulás sajna van ilyen hallottam már én is ilyen 4-5-6 hónapos ügyeket.
bevezették ezt a te vagy a felelős szarságot és azóta ugrott meg az ügyek száma, mert nincs megállitás csak mérés és automatikus bünti. amig volt megállitásos mérés addig legalább a figyelmesen vezető az simán megúszhatta.

bocsi syrus6, tudom nem szereted, de nekem akkor is te vagy a bajnok
Úgy látom a rendőrségnek most fogyott el a pénze januárra, hogy mindenkinek most küldik a csekket.
Csak az a baj hogy januárra másnak is megcsappan a pénztárcája.
Hát megpróbálom hátha bejön.
Üdv!

Kollégámnak is tegnap jött a csekk 40000.-ről! tavaly nyáron júliusban 80-al ment 55 helyett......Ez se 30+30
Nem akarok bele vaúúú,de szerintem az már elévült....
Tudok 1 jó dokit!
Én a helyedben próbálkoznék! Mindenre hivatkozz!
Nekem volt már ,h mérsékelték!
Rám gondolt!

Szeva tezsvír mizu?

Üdv all!
Vazze hétfőtől elkezdődött a meló! Az 1-ik szemem sír a másik + nevet! Jöhetne már a jóidő!Már 7napja,h nem gurultam a kutyulival
Semmit nemér az hogy panaszt teszel a késői postázás miatt.Viszont lehet kérni részletfizetést,amit mindig megszoktak adni.Tapasztalatbol mondom
Meg esetleg erre hivatkozni hogy mért nem jött hamarabb az értesítés. akárhogy nézem ez 6 hónap nem pedig 30 nap, ahogy Gino írta
majd az enyém is faxalesz 80 én +110
Nem tudom van e értelme valami levelet írnom hogy mérsékeljék vagy esetleg részletfizetést eszközölni.Mert ku....a nincs most erre lóvém.
60 000.-